DRONTEAM - Wideorelacje z ziemi i z powietrza | Reklama sportowa

WIDEO RELACJE Z IMPREZ, WYDARZEŃ, KONCERTÓW

Wideo relacje z imprez, wydarzeń kulturalnych, koncertów czy eventów to świetny materiał nie tylko w roli pamiątki.

Dobra reklama pomaga organizatorowi pozyskać sponsorów na kolejne edycje wydarzenia. 

Videorelacja sportowa (dron+kamera)

Gdy zawody sportowe odbywają się na małym terenie, zwykle wystarczy użycie jednej kamery i drona, który zawsze nadaje większego wymiaru każdemu wydarzeniu. Zawody trwają zwykle co najmniej kilka godzin, co też ma wpływ na cenę. Gdy mamy do czynienia z wydarzeniem sportowym, podczas którego różne zawody odbywają się równolegle, angażujemy więcej kamerzystów. Gdy mamy do czynienia np. z biegiem przełajowym, rozmieścimy ich odpowiednio, aby zarejestrować wszystkie ważne momenty. Przykładowa powyższa cena obejmuje również montaż i postprodukcję.

Relacje z imprez (dron+ 2 kamery)

Czasem sytuacja wymaga użycia dwóch kamer np. podczas biegu górskiego lub wyścigów czy innej imprezy odbywającej się na rozległym terenie. Wtedy potrzebne są minimum 2 kamery i dron, aby złapać wszystkie najważniejsze chwile.

Wydarzenia kulturalne i duże koncerty

Imprezy trwające 2-3 dni to dla nas nie problem. W DRONTEAM aktywnie działa 5 filmowców, dysponujących profesjonalnym sprzętem. Mogą się wymieniać ze sobą lub zostać rozmieszczeni na większym terenie. Np. podczas DNI MIASTA - 1 kamera będzie rejestrowała to co dzieje się na scenie, 2 kamera emocje w tłumie, 3 kamera obrzeża imprezy. Dysponujemy również 2 dronami - jeden może filmować a drugi prowadzić transmisję na żywo. Przykładowa powyższa cena obejmuje również montaż i postprodukcję.

Please reload

Zainteresowały Cię nasze usługi?

Chcesz poznać szczegóły?

Zadzwoń teraz lub

zostaw dane a skontaktujemy się z Tobą.

Kontakt:

Dronteam Sławomir Urbaniak

 

Tel: 733-433-943

E-mail: kontakt@dronteam.pl

  • Google-512
  • Facebook Social Ikona
  • YouTube Ikona społeczna

© 2018-2020 DRONTEAM wszelkie prawa do zdjęć,  grafik, tekstów, filmów zastrzeżone.  Chcesz pożyczyć zdjęcie? skontaktuj się z namiStrona WWW stworzona przez DRONTEAM.