DRONTEAM - Filmy promocyjne i spoty reklamowe dla firm!

FILMY REKLAMOWE I PROMOCYJNE DLA FIRM

Film promocyjny dla firmy to nadal najczęściej wybierana usługa przez marki, którym zależy na profesjonalnym wizerunku. Dzieje się tak, ponieważ płaci się za nią jeden raz, a korzysta się nawet przez kilka lat - w przeciwieństwie do innych materiałów marketingowych, które co jakiś czas trzeba uzupełniać. Reklama dla firm może być wykorzystana

w bardzo wielu źródłach jako magnes na klientów. Pomożemy Ci w opracowaniu najlepszej strategii dla Twojego filmu reklamowego. Spoty reklamowe czy filmy korporacyjne mają też wiele innych zalet: od niedawna można je zamieszczać na Facebooku, promować w mediach społecznościowych.

Film w tle na Facebooka 60-90 sekund

Film z drona lub z drona i kamery naziemnej zamiast zwyczajnego zdjęcia w tle na Facebooku to nasza najnowsza usługa, która cieszy się popularnością, ponieważ Facebook niedawno udostępnił taką funkcję. Pierwsze wrażenie możesz zrobić tylko raz, dlatego tak ważne jest, aby było ono pozytywne. Na pewno można to sobie ułatwić, serwując potencjalnemu klientowi garść informacji podanych w postaci video, dzięki czemu od razu pozna on najlepsze strony Twojej firmy.

Spot Reklamowy

Trzeba na prawdę wiele pracy, aby uzyskać 1-2 minutowy skuteczny film reklamowy. Podkreślam - skuteczny! Czyli taki, który nie tylko będzie wizytówką firmy, ale taki, który wygeneruje kontakty sprzedażowe, co przełoży się bezpośrednio na zwiększenie zysków. Przykładowa cena obejmuje spot reklamowy 1 dzień na planie zdjęciowym kamera + dron. Cena obejmuje również scenariusz, teksty reklamy, montaż i postprodukcję oraz czas pracy kierownika planu. Oferujemy podgląd na żywo na monitorze w celu eliminacji potencjalnych błędów i testowania ustawień w czasie rzeczywistym. Wyszukujemy również aktorów. 

Złożony film reklamowy

Indywidualnej wyceny będzie wymagała np. reklama siłowni, w której salach zajęcia odbywają się równolegle. To oznacza przyjazd ekipy kilka razy i osobną rejestrację poszczególnych zajęć. Załóżmy, że są 3 sale: strefa wolnych ciężarów, squash i fitness. Powstanie materiału na 3 filmy, a potrzebny jest 1. Lecz dlaczego by nie wykorzystać całości i zrobić łącznie 4 filmy promocyjne? 3 z osobnych sal i 1 skrótowy, służący jako reklama? Podobna sytuacja będzie miała miejsce przy 2 dniowym planie zdjęciowym.

Dowolny film reklamowy

W tej opcji zajmiemy się wszystkim - począwszy od napisania scenariusza, przez wybór aktorów, stylizację, make-up, sesję fotograficzną z planu, udźwiękowienie, ujęcia z drona, podgląd na żywo, a na koniec pomożemy Ci w promocji Twojego biznesu naszymi kanałami. 

Please reload

Zainteresowały Cię nasze usługi?

Chcesz poznać szczegóły?

Zadzwoń teraz lub

zostaw dane a skontaktujemy się z Tobą.

Kontakt:

Dronteam Sławomir Urbaniak

 

Tel: 733-433-943

E-mail: kontakt@dronteam.pl

© 2018-2020 DRONTEAM wszelkie prawa do zdjęć,  grafik, tekstów, filmów zastrzeżone.  Chcesz pożyczyć zdjęcie? skontaktuj się z namiStrona WWW stworzona przez DRONTEAM.