top of page

ZDJĘCIA Z DRONA

dji-mavic-3-drone-eu-dronteam.png

Fotografia z powietrza w DRONTEAM:

Zdjęcia  z drona sprawdzą się wszędzie tam, gdzie zwykły aparat nie ma możliwości objęcia całego kadru, dając nową unikalną perspektywę. Zdjęcia z powietrza idealnie prezentują wszelkie obiekty architektoniczne, zabytki, wieżowce, duże oddziały firm, kościoły, hotele, apartamenty, place ich budowy. Świetnie wpisują się jako dodatek do fotografii podczas plenerowego wesela, zawodów sportowych czy innych dużych eventów, a nawet w fotografii samochodów czy parków rozrywki. Warto też pomyśleć o zdjęciach

z drona, jeśli prowadzisz obiekt turystyczny.

Fotografia z powietrza jest obiektywnie najlepszym sposobem prezentacji dużych obiektów. Zdjęcia z lotu ptaka obejmą całe centrum handlowe, osiedle mieszkaniowe, rynek miasta, obiekt przemysłowy, fabrykę czy dom na sprzedaż. Na przykład działka budowlana w całości zmieści się tylko na ujęciu z drona. Ponadto fotografia z drona przykuwają uwagę na portalach nieruchomości i bazach noclegowych, co przekłada się na więcej kliknięć oferty. Fotografia lotnicza dodatkowo oprócz budynku, pozwala pokazać drugi i trzeci plan: czyli przyrodę, niebo i sąsiedztwo, budując bardzo atrakcyjną kompozycję. Zdjęcia wykonane dronem to świetny materiał promocyjny dla firm, deweloperów, miast i gmin. Zdjęcia z drona świetnie nadają się również do archiwum oraz do folderów reklamowych. A co najlepsze zamawiając sesję zdjęciową raz można wykorzystać ją wielokrotnie do różnych projektów. 

OFERTA I KORZYŚCI:

ikona zdjecia z drona dla miast i gmin.png

Zdjęcia z drona dla miast i gmin

Fotografia promocyjna z drona dla miast i gmin wspomaga funkcjonowanie Wydziałów Promocji. Oferuje niezliczone korzyści. Pozwala zwrócić uwagę na miasto, dzięki uchwyceniu panoramicznych widoków i unikalnych perspektyw. Polepsza kontakt z lokalną i globalną publicznością, a także: - służy jako atrakcyjne materiały prasowe - uwiecznia wydarzenia lub festiwale odbywające się w mieście - pozwala tworzyć dokumentację do rozliczania projektów - to również świetny materiał na strony internetowe i grafiki do mediów społecznościowych jak Facebook czy Instagram - ponadto drony mogą zapewnić cenny wgląd w decyzje dotyczące planowania miasta - można ją wykorzystać do tworzenia drukowanych materiałów promocyjnych, takich jak: broszury, przewodniki turystyczne, plakaty, ulotki, widokówki, magnesy, kalendarze, foto obrazy na płótnie, bannery.

ikona zdjecia reklamowe z drona

Zdjęcia reklamowe z drona

Posiadanie profesjonalnych, nasyconych kolorami zdjęć reklamowych zwiększa zainteresowanie oglądających, co przekłada się bezpośrednio na większą szansę zaangażowania odbiorcy. Zdjęcia reklamowe z drona można wykorzystać do takich rzeczy jak: -wzbogacenie portfolio -posty w mediach społecznościowych -materiały reklamowe -zdjęcie główne siedziby firmy -strona internetowa -materiały prasowe -wszelkie ogłoszenia  -profil Google Moja Firma

ikona zdjecia z drona nieruchomosci

Zdjęcia z drona nieruchomości

Profesjonalna fotografia dronowa jest nieocenionym narzędziem przy sprzedaży domu mieszkalnego. Zapewniając perspektywę powietrzną, potencjalni nabywcy mogą lepiej zrozumieć układ i wielkość nieruchomości. Fotografia dronowa może również podkreślić zalety lokalizacji, takie jak pobliskie parki lub inne udogodnienia, które mogą nie być widoczne z ziemi. Profesjonalne zdjęcia nieruchomości z lotu ptaka pozwolą również: -ocenić stan dachu -dokładnie obejrzeć działkę -sąsiedztwo i dojazd -uzyskać atrakcyjne kąty widzenia do planowania -umożliwią bliższe przyjrzenie się elementom takim jak balkony, patia lub ogrody.

solar-panel.png

Fotowoltaika - zdjęcia z drona

Fotografia z powietrza zrewolucjonizowała przemysł fotowoltaiczny / paneli słonecznych, umożliwiając bezpieczniejsze i bardziej wydajne inspekcje dużych instalacji, takich jak farmy słoneczne. Zalety drona obejmują: -dostęp do trudno dostępnych miejsc -zmniejszają koszty związane z mobilizacją personelu -obrazy o wysokiej rozdzielczości i materiały wideo przechwycone są w czasie rzeczywistym -szczegółowe gromadzenie danych pod różnymi kątami, które można wykorzystać do precyzyjnej analizy -oraz znaczne skrócenie czasu potrzebnego do zebrania istotnych informacji. -ponadto, fotografowanie dronem skutkuje mniejszym ryzykiem dla zdrowia pracowników -jest to najlepszy sposób na budowę portfolio dla firm z tej branży.

ikona zdjecia z drona dziennik budowy

Zdjęcia z drona: dziennik budowy

Fotografia dronowa jest ważnym narzędziem w branży budowlanej. Pozwala budowlańcom i architektom lepiej zrozumieć miejsce, nad którym pracują, a także zapewnić bardziej kompleksowy widok postępów. Fotografia z powietrza może być wykorzystywana do: -dokumentowania kamieni milowych projektu -kontroli placów budowy z góry -a nawet badania gruntów do celów rozwojowych. -pomaga podejmować świadome decyzje -identyfikuje ryzyka Systematycznie publikowane zdjęcia z powietrza ukazujące postępy prac uspokajają inwestorów i pomagają w rozliczeniu kolejnych transz z banku. Natomiast fotografowanie ukończonych inwestycji świetnie przysłuży się marce.