NOWY TREND W PROMOWANIU NIERUCHOMOŚCI

W tej dziedzinie najczęściej łączymy kamery naziemne z możliwościami fotografii lotniczej. Pełny pakiet, jaki możemy Ci zaoferować to: film promocyjny nieruchomości dronem w połączeniu z filmem ze środka. Zdjęcia z lotu ptaka. Nie jest nam obca również fotografia wnętrz czy wirtualny spacer. Na koniec warto przypomnieć o narzędziu takim jak panorama 360.


Odpowiednia prezentacja nieruchomości pozwoli Ci na szybką sprzedaż i da Ci dużą oszczędność czasu, ponieważ możesz prezentować filmy w biurze zamiast tracić ten cenny zasób na stanie w korkach podczas dojazdów do posesji.
Ofertę kierujemy przede wszystkim do agencji nieruchomości, deweloperów i właścicieli hoteli/pensjonatów.

Fotografia nieruchomości z drona

Fotografia z powietrza dla branży nieruchomości to możliwość wyróżnienia się na tle konkurencji już etapie zamieszczania ogłoszenie na jednym z popularnych portali branżowych. Posiadanie profesjonalnych, nasyconych kolorami zdjęć zwiększa zainteresowanie oglądających, co przekłada się bezpośrednio na większą szansę sprzedaży. Dostarczamy zarówno surowe jak i gotowe zdjęcia.

Filmowanie nieruchomości z drona

Portfolio złożone z gotowych filmów nieruchomości to trend, który na stałe zmienia branżę w większych miastach. Zamiast jeździć z klientem pod każdy adres, można przy herbacie w biurze "odsiać" te, które go jednak nie zainteresują oszczędzając masę czasu. Niesprzedana nieruchomość zostaje w portfolio. Film również. Jedziecie tylko pod konkretny adres, zwiększać szansę finalizacji umowy. 

Panorama 360 z drona

Panorama 360 to tańsza forma prezentacji okolicy w porównaniu do filmu, jednak również bardzo korzystna ze sprzedażowego punktu widzenia, kiedy nieruchomość jest położona na malowniczym terenie. Może być zamieszczona na Facebooku lub w osobnym linku na stronie www. Daje klientowi możliwość przesuwania myszką widoku, przybliżania i oddalania. 

Film z drona + film z wnętrza

Dron i kamera w rękach dobrego teamu uzupełniają się idealnie. Wlot do mieszkania z bardzo daleka i przejście do kamery naziemnej robią wrażenie, podobnie jak wylot jednym oknem i wlot drugim przeplatane ujęciami z wnętrza. Warto zainwestować w taki film przy sprzedaży drogich nieruchomości, ale także pensjonatów czy hoteli lub w sytuacji, gdy sprzedażą jednej nieruchomości zajmuje się kilka agencji. Wtedy mogą partycypować w kosztach.

Fotografia wnętrz

Fotografia zdjęć w naszej firmie to specjalizacja jednego z naszych współpracowników. Osoba mająca doświadczenie, potrafi uwydatnić zalety i ukryć wady przestrzeni. Wykorzystuje zdjęcia panoramiczne, aby optycznie powiększyć pokoje. Przy stałej współpracy oferujemy rabaty.

Wirtualny spacer z wnętrza

Wirtualny spacer wykonany specjalna kamerą 360 na statywie, choć znany od dawna nadal cieszy się dużą popularnością. Pozwala oglądającemu poczuć się jakby był w środku. 

Please reload

Kontakt:

Dronteam Sławomir Urbaniak

 

Tel: 733-433-943

E-mail: kontakt@dronteam.pl

  • Google-512
  • Facebook Social Ikona
  • YouTube Ikona społeczna

© 2018-2021 DRONTEAM wszelkie prawa do zdjęć,  grafik, tekstów, filmów zastrzeżone.  Chcesz pożyczyć zdjęcie? skontaktuj się z namiStrona WWW stworzona przez DRONTEAM.