DRONTEAM - Ciekawe teledyski w przystępnych cenach

TELEDYSKI MUZYCZNE

Cena za teledysk muzyczny może zaczynać się nawet od 500 zł, jeśli mówimy o one-shocie jednak poniższe przykłady obejmują profesjonalne klipy. Z uwagi na to, że teledysk muzyczny to forma reklamy również dla nas, jesteśmy otwarci na negocjację cen, wykup pakietu z rabatem, a nawet wymianę działań promocyjnych. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu.

1 dzień zdjęciowy (1 kamera+dron)

Prosty teledysk można zrealizować w jeden dzień. Pomagamy przy scenariuszu i reżyserii. Posiadamy oświetlenie nie tylko do scen nocnych, ale także przydatne przy filmowaniu wewnątrz budynków. W tym pakiecie ujęcia z drona są dodatkiem dopełniającym całość.

1 dzień zdjęciowy (2 kamery+dron+oświetlenie)

Czasem jednak potrzebne są dwie kamery, szczególnie gdy mamy do czynienia z historią do nakręcenia. Sceny przy stole, dużo ludzi na planie, szczegóły, rekwizyty, samochody, to przesłanki do użycia dwóch kamer. Poza tym materiał nagrany z dwóch kamer jest bardziej dynamiczny i przez to przyjemniejszy w odbiorze. Opcja polecana przy trudnych scenach np. kaskaderskich, gdzie wykonanie będzie miało miejsce tylko 1 raz. 

2 dni zdjęciowe (1 kamera+dron)

Aby stworzyć niebanalny obraz, trzeba poświęcić wiele pracy na dobór miejscówek. Nie wszystko da się ogarnąć w jeden dzień. Jeśli scenariusz tego wymaga, jesteśmy gotowi poświęcić 2 dni na wykonanie Twojego dzieła. Wiąże się to z niewielką opłatą dodatkową, jednak nie obejmuje ona zakwaterowania i obiadu dla ekipy na miejscu. 

2 dni zdjęciowe (2 kamery+dron+oświetlenie)

Zostając przy standardowych teledyskach muzycznych, cena waha się również w zależności od ilości potrzebnych kamerzystów. 2 dni zdjęciowe 3 osobowej ekipy wraz z oświetleniem i dronem to opcja wystarczająca do zrealizowania 95% dzisiejszych pomysłów na klip. 

Please reload

KONTAKT:

DRONTEAM SŁAWOMIR URBANIAK

 

Tel: 733-433-943
 

E-mail: kontakt[at]dronteam.pl

  • Facebook - Grey Circle
  • YouTube - Grey Circle
  • Instagram - Grey Circle

© 2018 DRONTEAM wszelkie prawa zastrzeżone.  Strona WWW stworzona przez DRONTEAM.