top of page

Spoty reklamowe z lektorem
i udźwiękowieniem

stiot_edited.png
pisanie.jpg

SCENARIUSZE I TEKSTY REKLAM

Wymyślamy oryginalne koncepcje i scenariusze spotów reklamowych oraz tworzymy planer ujęć aby praca szła jak z płatka!

Najpierw jednak musimy poznać wszystkie Twoje mocne strony, których nawet sam możesz nie być świadomy, dlatego napisanie tekstu sprzedażowego do reklamy powinno być poprzedzone spotkaniem face to face. Drugim elementem przygotowania jest zapoznanie się z Twoja stroną www i znalezieniu cech, które wyróżniają Cię spośród konkurencji. Trzecim krokiem jest analiza opinii o Twojej firmie, aby dowiedzieć się co najbardziej liczy się dla Twoich klientów. Dopiero po wykonanym researchu następuje rozpoczęcie pracy. Takie podejście gwarantuje, że tekst będzie oddawał esencję wszystkich Twoich mocnych stron w pigułce. A tego właśnie oczekują odbiorcy. 

keyboard_t20_WKZxA4.jpg

KOMPONOWANIE MUZYKI

Nasz producent muzyczny może skomponować dla Ciebie podkład na zamówienie. To unikalna muzyka idealnie pasująca do filmu.

Podkład muzyczny wraz z przekazaniem autorskich praw majątkowych pozwoli Ci bez ograniczeń zarabiać na Twoim spocie reklamowym. Spot reklamowy czy film promocyjny, relacja z imprezy sportowej często wymaga oryginalnej ścieżki dźwiękowej, ze względu na nieograniczone pola eksploatacji - np. do telewizji. Jeśli jednak nie zależy Ci na indywidualnej kompozycji, wybierzemy dla Ciebie podkład muzyczny z licencją z bazy muzyki, z której korzystamy.

majk3_edited.jpg

LEKTOR I OBRÓBKA AUDIO

Lektor wzbogaca przekaz reklamowy. Filmy z lektorem są chętniej oglądane. Głos uzupełnia obraz. Warto też dodać napisy.

Jeśli dotychczas nie wiedziałeś, że DRONTEAM z założenia łączy ze sobą artystów różnych profesji, to wiedz, że mamy również do dyspozycji profesjonalne studio nagraniowe, gdzie możemy otrzymać radiową jakość wokalu, a tym samym całego nagrania lektorskiego. Współpracujemy z wyjątkowymi i sprawdzonymi lektorami. W zasięgu mamy zarówno głosy męskie: niskie, ciepłe, wyraźne, energiczne i przekonujące, a także damskie. W sytuacji nagrywania wywiadów czy reportaży wykonamy także pełną obróbkę audio wypowiedzi. czy dialogu. Posiadamy sprzęt do nagrywania na zewnątrz - mikrofony kierunkowe, krawatowe i rekordery. Jeśli zależy Ci na najwyższej jakości filmu te usługi są dla Ciebie.

sound desig.jpg

SOUND DESIGN

Sound design ożywa film. Dźwięki maszyn czy otoczenia powodują, że staje się on bardziej naturalny i ciekawszy w odbiorze. 

Ponieważ czasem sama muzyka nie wystarczy np. w sytuacji reklamy samochodu czy restauracji. Jeśli potrzebujesz efektów dźwiękowych, nasz producent muzyczny dogra je, oglądając film, który razem stworzymy.  Wiele osób decyduje się na sound design - czyli projektowanie efektów dźwiękowych, szczególnie jeśli chodzi o spoty reklamowe o charakterze sprzedażowym. Posiadając świetnie dobraną muzykę i dobre udźwiękowienie zyskujesz dodatkowy kanał emocjonalnej komunikacji z Twoim odbiorcą

bottom of page