DRONTEAM - Zdjęcia panoramiczne 360 z powietrza!

PANORAMY SFERYCZNE 360 i ZDJĘCIA PANORAMICZNE

Panoramy sferyczne to najnowocześniejszy sposób prezentacji przestrzeni. Sprawdzają się idealnie w branży turystycznej i budowlanej, jednak coraz większą popularność zyskują w połączeniu ze sobą tworząc wirtualny spacer bo niebie miasta. Podobny do klasycznego wirtualnego spaceru produkt różni się tym, że zamiast pomiędzy pokojami, obserwator przemieszcza się nad dzielnicami miasta. Idealną sytuacją jest zaangażowanie w budowanie wirtualnego spaceru nie tylko władz miasta, ale także lokalnych przedsiębiorców.
 

Zdjęcie panoramiczne w pionie lub poziomie

Panorama w pionie złożona z 3 zdjęć lub pozioma złożona z 9 zdjęć to idealna opcja pokazania szerokiego kąta widzenia. Pierwsza sprawdzi się w fotografii mostów i dróg, a druga w fotografii natury czy obiektów nad morzem. jeziorem lub gdy chcemy pokazać np. domek w górach. Cena wraz z obróbką. 

Panorama sferyczna typu Tiny Planet

Utworzenie panoramy typu Tiny Planet (czyli mała planeta) idealnie nadaje się do prezentacji rynku miasta lub innego ważnego otwartego obiektu, otoczonego zabudową. Taka fotografia składa się z 34 zdjęć a efekcie otrzymujemy zdjęcie 3D w postaci statycznej kuli. Rozdzielczość 20mpix pozwala na szczegółowy wydruk takiej panoramy i użycie jej jako loga na produkty lub zdjęcie profilowe na Fanpage'u miasta. Świetnie wygląda uchwycona zarówno w dzień jak i w nocy. Cena wraz z obróbką.

Panorama sferyczna 360 stopni

Panorama sferyczna 360 stopni złożona z 34 zdjęć pozwala obejrzeć okolicę w lotu ptaka. Od filmu różni się tym, że to odbiorca decyduje na co kieruje swoją uwagę. Ma on możliwość przewijania myszką kąta widzenia, oraz przybliżania i oddalania zooma. Panorama sferyczna jest najczęściej wybierana przez developerów i urzędy miasta do pełnej prezentacji architektury lub sąsiedztwa. Ten produkt wyróżnia się tym, że w pełnej funkcjonalności może być zamieszczony na Facebooku jako zdjęcie 360 lub w osobnym linku na stronie www. Cena wraz z obróbką. 

Wirtualny spacer po niebie

Złożony z co najmniej 5 panoram sferycznych 360 stopni wirtualny spacer po niebie to najbardziej innowacyjna usługa w branży dronów. Pozwala jednym kliknięciem przełączać się między dzielnicami miasta lub oddziałami firmy i oglądać je w świetnej jakości z lotu ptaka. Idealny materiał dla osób zainteresowanych inwestowaniem na danym obszarze. Oprócz względów estetycznych, może posiadać cel praktyczny - gdy połączymy klasyczne wirtualne spacery 360 z wnętrza firm z wizją z lotu ptaka. Taką usługę również możemy dla Ciebie wykonać.

Please reload

KONTAKT:

DRONTEAM SŁAWOMIR URBANIAK

 

Tel: 733-433-943
 

E-mail: kontakt[at]dronteam.pl

  • Facebook - Grey Circle
  • YouTube - Grey Circle
  • Instagram - Grey Circle

© 2018 DRONTEAM wszelkie prawa zastrzeżone.  Strona WWW stworzona przez DRONTEAM.