DRONTEAM - Produkcje FOTO & VIDEO w najwyszej jakości dla Ciebi!

POSTPRODUKCJA / OBRÓBKA ZDJĘĆ I FILMÓW Z DRONA

Nasi klienci najczęściej proszą nas o dostarczenie surowego materiału video z drona, stanowiącego dodatek do ich produkcji, jednak kiedy to my wykonujemy zlecenie, wymagające zaangażowania filmowca zajmujemy się również montażem i postprodukcją filmów. W przypadku fotografii z powietrza częściej dostarczamy gotowe zdjęcia, jednak zdarzają się sytuacje, że klient prosi o zdjęcia w formacie RAW. Poniżej przykładowy cennik usług obróbki zdjęć i postprodukcji materiału video z drona. 

Obróbka zdjęć z drona

Zdjęcia wykonane w formacie RAW zawierają znacznie więcej informacji niż zdjęcia JPG, dzięki czemu obrobione zdjęcie RAW pozwala na uzyskanie zdecydowanie lepszego efektu. Obróbka zdjęć RAW obejmuje ustawienie balansu bieli, kontrastu, ostrości, eliminacji szumów, korekcję kolorów, kadrowanie, usuwanie niedoskonałości, dobranie odpowiedniej ekspozycji i pracę nad niebem itp. 

Obróbka video z drona

Podobnie jak przy zdjęciach, również przy filmowaniu istnieje tzw. płaski profil kolorystyczny d-log, który rejestruje więcej odcieni szarości, co po nadaniu koloru pozwala wyciągnąć znacznie więcej z zakresu cieni i świateł, co przekłada się na żywszy obraz. Po zastosowaniu korekcji kolorów, uzyskujemy filmowy look materiału. 

Obróbka graficzna

Zajmujemy się również obróbką graficzną zdjęć. Możemy usunąć niedoskonałości budynku, samochodu itp. Usługa świetnie sprawdza się wtedy gdy chcemy uzyskać idealne zdjęcie obiektu turystycznego lub samochodu do ślubu. Gdy chcemy wrócić do wyglądu jak od nowości. 

Please reload

Zainteresowały Cię nasze usługi?

Chcesz poznać szczegóły?

Zadzwoń teraz lub

zostaw dane a skontaktujemy się z Tobą.

Kontakt:

Dronteam Sławomir Urbaniak

 

Tel: 733-433-943

E-mail: kontakt@dronteam.pl

© 2018-2020 DRONTEAM wszelkie prawa do zdjęć,  grafik, tekstów, filmów zastrzeżone.  Chcesz pożyczyć zdjęcie? skontaktuj się z namiStrona WWW stworzona przez DRONTEAM.