DRONTEAM - sesje zdjęciowe dla zarządu i teamu | Studio fotograficzne

PROFESJONALNA SESJA FOTOGRAFICZNA

Sesje fotograficzne organizowane przez DRONTEAM to typowo komercyjny produkt. Usługę kierujemy do firm, którym zależy na profesjonalnych zdjęciach, które można zamieścić na stronie Internetowej oraz w mediach społecznościowych. Nasz fotograf dysponuje studiem z białym i czarnym tłem, ale działamy także w terenie, tworząc zdjęcia z życia firmy, zajęć, czy na łonie natury. 

Sesja foto na białym/czarnym tle w studio

wycena indywidualna

Zdjęcia wykonane w studio fotograficznym na białym lub czarnym tle mogą posłużyć nie tylko jako profesjonalne zdjęcia profilowe na biznesowym portalu, ale także jako zdjęcia np. zarządu czy członków zespołu. Profesjonalne zdjęcia wzbogacają każdą stronę internetową firmy. Są też okazją to przedstawienia się i nadaniu marce "twarzy", co wpływa pozytywnie na budowanie relacji. 

Sesja fotograficzna z zajęć/życia firmy

wycena indywidualna

Sesja z zajęć czy z życia firmy to genialne rozwiązanie dla wszystkich, którym zależy na produkowaniu wysokiej jakości contentu. W tej usłudze otrzymają Państwo wszystkie udane zdjęcia z sesji po delikatnej obróbce, które posłużą do wzbogacania postów na fanpage'u, stronie internetowej czy blogu. Nadają się idealnie również jako materiały prasowe. 

Sesje z wydarzeń, imprez firmowych

wycena indywidualna

Takie sesje służą nie tylko poprawie relacji i integracji zespołu, ale również nadają się jako materiały do budowania wizerunku nowoczesnej firmy, dbającej o swoich pracowników. Oprócz dla firm, sesje fotograficzne z wydarzeń świadczymy również dla agencji eventowych i organizatorów takich imprez. W odróżnieniu o ww. usług, tutaj duże znaczenie dla ceny ma czas profesjonalnego fotografa, spędzonego na planie. 

Please reload

Zainteresowały Cię nasze usługi?

Chcesz poznać szczegóły?

Zadzwoń teraz lub

zostaw dane a skontaktujemy się z Tobą.

Kontakt:

Dronteam Sławomir Urbaniak

 

Tel: 733-433-943

E-mail: kontakt@dronteam.pl

© 2018-2020 DRONTEAM wszelkie prawa do zdjęć,  grafik, tekstów, filmów zastrzeżone.  Chcesz pożyczyć zdjęcie? skontaktuj się z namiStrona WWW stworzona przez DRONTEAM.