DRONTEAM - Udźwiękowienie produkcji filmowych | Studio nagraniowe

DŹWIĘK: PODKŁADY MUZYCZNE, NAGRANIA LEKTORSKIE, ITP:

Nieodłącznym elementem każdej emocjonującej produkcji filmowej jest muzyka. Możemy oczywiście wykorzystać bezpłatne melodie dostępne w sieci, jednak jeśli zależy Ci na monetyzacji lub komercyjnym odtwarzaniu danego filmu, powinieneś pomyśleć o oryginalnej muzyce, ścieżce dźwiękowej czy nagraniu lektorskim. 

Oryginalny podkład muzyczny

Podkład muzyczny wraz z przekazaniem autorskich praw majątkowych pozwoli Ci bez ograniczeń zarabiać na Twoim spocie reklamowym. Otrzymasz go również w postaci pętli po 8 taktów z różnymi instrumentami, abyś sam mógł dopasować muzykę. Teledysk, film promocyjny czy relację z imprezy sportowej równie często wymagają oryginalnej ścieżki dźwiękowej. Jeśli jednak nie zależy Ci na tym, wybierzemy dla Ciebie coś pasującego klimatem dostępnego na licencji Creative Common. 

Udźwiękowienie produkcji filmowej

Czasem jednak sama muzyka nie wystarczy. Jeśli potrzebujesz efektów dźwiękowych, nasz producent muzyczny dogra je, oglądając film, który razem stworzymy. Dobór instrumentów bywa czasochłonny, a żeby dźwięk rozbitej szklanki czy przejeżdżającego samochodu był realistyczny, wymaga często dodatkowej obróbki audio. Jednak wiele osób decyduje się na tą usługę, szczególnie jeśli chodzi o materiały reklamowe. Posiadając świetnie dobraną muzykę zyskujesz dodatkowy kanał emocjonalnej komunikacji z Twoim odbiorcą. 

Nagranie lektorskie w studio

Masz już tekst reklamy, ale nie masz głosu? To nie problem! To zadanie dla jednego z naszych lektorów. Jeśli dotychczas nie wiedziałeś, że DRONTEAM z założenia łączy ze sobą artystów różnych profesji, to wiedz, że mamy również do dyspozycji profesjonalne studio nagraniowe, gdzie możemy otrzymać radiową jakość wokalu, a tym samym całego nagrania lektorskiego. W ofercie posiadamy głosy męskie: niskie, ciepłe, wyraźne, energiczne i przekonujące.

Jingiel/Piosenka reklamowa

A więc mamy już tekst, który sprzedaje - mamy głos, który hipnotyzuje - mamy podkład muzyczny, który porusza. Dlaczego by więc nie zrobić z tego jingla lub krótkiej piosenki reklamowej, którą każdy będzie nucił? Daj nam szansę i zobacz co możemy dla Ciebie stworzyć. Jeśli nie będziesz zafascynowany, zwracamy zaliczkę w całości! Pracujemy tylko z profesjonalnymi wokalistami!
 

Please reload

Zainteresowały Cię nasze usługi?

Chcesz poznać szczegóły?

Zadzwoń teraz lub

zostaw dane a skontaktujemy się z Tobą.

Kontakt:

Dronteam Sławomir Urbaniak

 

Tel: 733-433-943

E-mail: kontakt@dronteam.pl

© 2018-2020 DRONTEAM wszelkie prawa do zdjęć,  grafik, tekstów, filmów zastrzeżone.  Chcesz pożyczyć zdjęcie? skontaktuj się z namiStrona WWW stworzona przez DRONTEAM.