DRONTEAM - Scenariusze | Teksty marketingowe i sprzedażowe

SŁOWO: SCENARIUSZE, TEKSTY SPRZEDAŻOWE, SEO, ITP.

Napisanie tekstów sprzedażowych do Twojej reklamy to dla jednego z członków DRONTEAM pestka! Ponad 12 lat doświadczenia w sprzedaży robi z człowieka maszynę, która odpowiednio wyregulowana może w kilka godzin wygenerować prosty, lecz skuteczny tekst, który wpłynie na Twoich odbiorców i wywoła w nich reakcję, dzięki której podejmą konkretne działania.

Scenariusz

Najczęściej scenariusz to nasza działka, którą wykonujemy w ramach współpracy. Możemy pomóc dojrzeć Twojej wizji lub stworzyć własną. Zależy nam na produkcjach najwyższej jakości, dlatego zawsze staramy się doradzić zgodnie z aktualnymi trendami co warto, a czego nie warto zamieszczać w konkretnej produkcji. 

Tekst sprzedażowy do reklamy

Najpierw musimy poznać wszystkie Twoje mocne strony, których nawet sam możesz nie być świadomy, dlatego napisanie tekstu sprzedażowego powinno być poprzedzone spotkaniem face to face. Drugim elementem przygotowania jest zapoznanie się z Twoja stroną Internetową i znalezieniu cech, które wyróżniają Cię spośród konkurencji. Trzecim krokiem jest analiza opinii o Twojej firmie, aby dowiedzieć się co najbardziej liczy się dla Twoich klientów. Dopiero po wykonanym researchu następuje rozpoczęcie pracy. Takie podejście gwarantuje, że tekst będzie oddawał esencję wszystkich Twoich mocnych stron w pigułce. A tego właśnie oczekują odbiorcy. 

Tekst marketingowy SEO

Jeśli strona www jest dla Ciebie ważna, ponieważ stanowi źródło pozyskiwania nowych klientów, na pewno liczy się dla Ciebie wysoka pozycja w Google. W dzisiejszych czasach aby być na pierwszej stronie wyników dla Google musisz jawić się jako ekspert w danej dziedzinie. Aby do tego doszło, niezbędne jest regularne zamieszczanie na stronie www specjalistycznych tekstów, dotyczących Twojej branży. Jeśli działasz w obszarze nowych technologii, mediów, sztuki nowoczesnej, finansów, możesz złożyć zapytanie i otrzymać od nas oryginalne teksty najwyższej jakości, które będą zawierały Twoje słowa kluczowe subtelnie wplecione w tekst. 

Please reload

"Nazywajcie mnie minimialistą, nudziarzem albo praktykiem, kimkolwiek wam się podoba.  Bywa, że słowo to najtrafniejszy środek wyrazu."
- Justin French

Zainteresowały Cię nasze usługi?

Chcesz poznać szczegóły?

Zadzwoń teraz lub

zostaw dane a skontaktujemy się z Tobą.

Kontakt:

Dronteam Sławomir Urbaniak

 

Tel: 733-433-943

E-mail: kontakt@dronteam.pl

© 2018-2020 DRONTEAM wszelkie prawa do zdjęć,  grafik, tekstów, filmów zastrzeżone.  Chcesz pożyczyć zdjęcie? skontaktuj się z namiStrona WWW stworzona przez DRONTEAM.