USŁUGI DRONEM & STUDIO FILMOWE

Witaj na stronie Dronteam!

 • Cieszę się, że nas odwiedzasz :). Nazywam się Sławomir Urbaniak i jestem właścicielem firmy Dronteam - Usługi dronem & Studio filmowe.

 

 • Idea Dronteam to akumulacja wielu usług marketingu wizualnego w 1 miejscu.

 • Mimo, że specjalizujemy się w usługach takich jak filmowanie dronem czy fotografia z powietrza - to wykonujemy także spoty reklamowe, filmy promocyjne metodą tradycyjną, łącząc je z ujęciami z lotu ptaka, a także tworzymy animacje biznesowe 3D/2D. 

MISJA:
 • Tworzyć skuteczne materiały sprzedażowe foto-video-audio-dron w oparciu o najnowsze techniki prezentacji.
   

 • Budować grupę najlepszych specjalistów w komplementarnych dziedzinach, aby dostarczać klientom Dronteam kompleksowy zakres usług w 1 miejscu.
   

 • Zapewniać najwyższy poziom obsługi przez ciągły kontakt, słuchanie potrzeb, doradztwo, dzielenie się wiedzą i pomagać klientom w realizacji ich celów biznesowych​.

O mnie:

 • Posiadam 12 letnie doświadczenie w  marketingu zdobyte w pracy na  specjalistycznych stanowiskach 
  w międzynarodowych korporacjach, zarówno w Polsce jak i Wielkiej Brytanii. To gwarantuje Państwu obsługę na najwyższym możliwym poziomie.

 • Dzięki zdobytej wiedzy, doskonale rozumiem potrzeby klientów biznesowych.  Koncepcje filmów promocyjnych buduję w oparciu o cele klientów.
   

 • Produkcja filmowa to dla mnie przede wszystkim video marketing - czyli nowoczesne narzędzie sprzedaży. Spoty reklamowe, które tworzymy muszą przynosić wymierne korzyści klientom Dronteam. Takie jest główne założenie. 

 

REFERENCJE

15/10/2019

Referencje od Bruk-Bet Solar, firmy należącej do grupy Bruk Bet (składy budowlane z wielkim kamiennym słoniem) za ukończenie projektu marketingowego film/foto.

25/04/2018

Warsztaty dronowe według pomysłu Dronteam, zrealizowane dla ZDZ Katowice zostały nagrodzone poniższymi referencjami od samej dyrekcji ZDZ w Katowicach. Dzięki warsztatom zainteresowaliśmy wielu młodych ludzi nową pasją. 

11/02/2019

W plebiscycie Osobowość Roku 2018 w kategorii: Biznes zająłem I miejsce w pow. oświęcimskim, otrzymałem nominację za innowacyjność, wkład w życie lokalnej społeczności oraz pełen profesjonalizm. Sławomir Urbaniak - właściciel Dronteam

25/10/2018

Zwieńczeniem projektu "Nasze Kęty z lotu ptaka" autorstwa Dronteam są referencje od samego Burmistrza Gminy Kęty. Nasze zdjęcia i filmy z lotu ptaka wywołały pozytywną dyskusję społeczną skupioną na rozwoju i docenianiu miasta Kęty.

ZAUFALI NAM:

Tutaj prezentujemy firmy, dla których mieliśmy przyjemność wykonywać zlecenia na filmy i zdjęcia promocyjne. Naszymi głównymi klientami docelowymi są: urzędy miast i gmin, agencje nieruchomości, deweloperzy, firmy eventowe, instytucje i jednostki publiczne, biznes lokalny, ogólnopolski i międzynarodowy. Działamy w całej Polsce oraz za granicą. 

 

Zainteresowały Cię nasze usługi?

Chcesz poznać szczegóły?

Zadzwoń teraz lub

zostaw dane a skontaktujemy się z Tobą.

Kontakt:

Dronteam Sławomir Urbaniak

 

Tel: 733-433-943

E-mail: kontakt@dronteam.pl

 • Google-512
 • Facebook Social Ikona
 • YouTube Ikona społeczna

© 2018-2020 DRONTEAM wszelkie prawa do zdjęć,  grafik, tekstów, filmów zastrzeżone.  Chcesz pożyczyć zdjęcie? skontaktuj się z namiStrona WWW stworzona przez DRONTEAM.