top of page

WITAJ!

  • na stronie Dronteam! Cieszę się, że nas odwiedzasz :) Nazywam się Sławomir Urbaniak i jestem właścicielem firmy Dronteam - Usługi dronem & Studio filmowe.

 

  • Dążę do zbudowania wyspecjalizowanej firmy w usługach nowoczesnego marketingu, takich jak filmowanie dronem, fotografia z powietrza, spoty reklamowe, panoramy sferyczne, filmy reklamowe i animacje 2D oraz wirtualne spacery.

filmowanie dronem podczas jazdy samochodem.jpg

MISJA:

  • Tworzyć skuteczne materiały sprzedażowe foto-video-audio-dron w oparciu o najnowsze techniki prezentacji.
     

  • Budować grupę najlepszych specjalistów w komplementarnych dziedzinach, aby dostarczać klientom Dronteam kompleksowy zakres usług w 1 miejscu.
     

  • Zapewniać najwyższy poziom obsługi przez ciągły kontakt, słuchanie potrzeb, doradztwo, dzielenie się wiedzą i pomagać klientom w realizacji ich celów biznesowych​.

Referencje kotwica

REFERENCJE

Ziemia%20Inwestycje%20Referencje%20JPG_e

04/11/2020

Referencje od polskiego lidera inwestycji w grunty z Warszawy - Ziemia Inwestycje Sp z o. o. po wykonaniu 3 dużych zleceń na filmy z drona i kamery, zdjęcia reklamowe oraz panoramy 360. 

referencje_Gmina_Kęty_jpg_edytowane_edyt

25/10/2018

Zwieńczeniem projektu "Nasze Kęty z lotu ptaka" autorstwa Dronteam są referencje od samego Burmistrza Gminy Kęty. Nasze zdjęcia i filmy z lotu ptaka wywołały pozytywną dyskusję społeczną skupioną na rozwoju i docenianiu miasta Kęty.

referencje Dronteam od Bruk-Bet

15/10/2019

Referencje od Bruk-Bet Solar, firmy należącej do grupy Bruk Bet (składy budowlane z wielkim kamiennym słoniem) za ukończenie projektu marketingowego film/foto.

referencje ZDZ_edytowane_edytowane_edyto

25/04/2018

Warsztaty dronowe według pomysłu Dronteam, zrealizowane dla ZDZ Katowice zostały nagrodzone poniższymi referencjami od samej dyrekcji ZDZ w Katowicach. Dzięki warsztatom zainteresowaliśmy wielu młodych ludzi nową pasją. 

Wyróżnienie Osobowość Roku w kategorii Biznes dla Sławomir Urbaniak Dronteam rok 2018

11/02/2019

W plebiscycie Osobowość Roku 2018 w kategorii: Biznes zająłem I miejsce w pow. oświęcimskim, otrzymałem nominację za innowacyjność, wkład w życie lokalnej społeczności oraz pełen profesjonalizm. Sławomir Urbaniak - właściciel Dronteam

ZAUFALI NAM:

Tutaj prezentujemy firmy, dla których mieliśmy przyjemność wykonywać zlecenia na filmy i zdjęcia promocyjne. Naszymi głównymi klientami docelowymi są: urzędy miast i gmin, agencje nieruchomości, deweloperzy, firmy eventowe, instytucje i jednostki publiczne, biznes lokalny, ogólnopolski i międzynarodowy. Działamy w całej Polsce oraz za granicą. 

Nasi Klienci
Klienci Dronteam Usługi dronem & Studio Filmowe
bottom of page