top of page

ZIEMIA 360 - PIERWSZE W POLSCE 
PROFESJONALNE WIRTUALNE SPACERY 360°
DLA BRANŻY OBROTU GRUNTAMI

Ziemia to najlepsza inwestycja w przyszłość, ponieważ jest ona dobrem o ograniczonej ilości, a jej wartość stale rośnie. Zabezpiecza oszczędności, jest odporna na wahania rynku i podlega dziedziczeniu. A poza tym? Któż z nas nie marzy o własnej działce w otoczeniu gór i lasów? Jesteśmy tego świadomi, tak samo, jak nasi klienci, dlatego postanowiliśmy stworzyć miejsce dla land deweloperów, dużych agencji nieruchomości i urzędów miast, w którym będą mogli zamówić wszystkie usługi do profesjonalnej prezentacji gruntów na sprzedaż.  Zobacz, co możemy dla Ciebie wykonać! 

Oczyszczalnia Kęty widok 360 z drona.jpg

Wirtualne spacery 360°

Jako pierwsi w Polsce oferujemy narzędzie do zdalnej sprzedaży działek!

zdjęcie główne z mapką DJI_0807.jpg

Filmy z ziemi i z powietrza

Filmujemy działki, okolicę i atrakcję,

tworząc filmy z ciekawą historią. 

filmowanie_dronem_cover.jpg

Zdjęcia z drona i aparatu

Uchwycimy każdy detal od panoram

z drona po zdjęcia makro fauny i flory!

Oferta
04_edited.jpg

WIRTUALNE SPACERY 360°

K.Wirtualne spacery
odw 2.jpg

Osada Gościnowo 360°

Unikalne działki budowlane na sprzedaż 20 min od Gorzowa Wielkopolskiego (woj. lubuskie).

Zrzut ekranu z wirtualnego spaceru nad Jeziorem Dołgie

Osada Jezioro Dołgie 360°

Działki budowlane 10 minut spacerem od Jeziora Dołgie i 20 min od Szczecinka

(woj. zachodnio-pomorskie).

ogb jpg.jpg

Osada Góry Bardzkie 360°

Wyjątkowe działki na sprzedaż w Kotlinie Kłodzkiej 30 min od Polanicy-Zdrój (woj. dolnośląskie).

04_edited.jpg

FILMY Z ZIEMI I Z POWIETRZA

K.Filmownie dzałek

Poznaj 20 najważniejszych funkcji naszych wirtualnych spacerów:

1

menu-bar.png

Menu + projekt graficzny

Szata graficzna w firmowych kolorach klienta z rozwijanym menu nadaje naszym spacerom właściwości samodzielnej strony internetowej. W spacerze można umieścić zakładki, takie jak: galeria, kontakt, o nas, o inwestycji, formularz do leadów, katalog produktowy w PDF linki do stron internetowych klienta itp., Po to, aby potencjalny nabywca działki mógł znaleźć tutaj wszystkie potrzebne informacje bez potrzeby opuszczania wirtualnej strony www.

3

drone (2).png

Panoramy  360° z powietrza 

Wykonane najnowszym dronem DJI Mavic 3 panoramy 360° z powietrza o rozdzielczości 24000 x 12000 px ( 288 megapikseli) pozwalają na bardzo duże przybliżanie, dzięki czemu można dokładnie obejrzeć każdy detal działki. Oddają naturalne kolory otaczającej natury. Dzięki zastosowaniu technologii super resolution i odpowiedniej kompresji działają bardzo szybko pomimo znacznej wagi pliku.

5

video-chat.png

Video Chat +

Wbudowany video-chat, czyli wycieczka z przewodnikiem na żywo działa bez konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania. Obie osoby widzą to samo na ekranie w pełnej jakości (nie tak jak przy dzieleniu ekranu na Teams, Skypie, Zoom czy Meets). Doradca może oprowadzić klienta po działce podczas 30-minutowego call’a i w pełni zaprezentować ofertę, a także sfinalizować sprzedaż. Klient widzi ruchy myszką Doradcy na ekranie, ale może też sam przejąć ster i pokazać coś Doradcy. To jest rewolucja w sprzedaży gruntów. Ogromna oszczędność na dojazdach dla obu stron, zwiększenie efektywności i wolumenu sprzedaży

7

hosting-services.png

Hosting + domena

Efektem finalnym naszej pracy jest link do spaceru, który przesyłamy do klienta, a on umieszcza go lub rozsyła dalej w dowolnym miejscu w Internecie. Link to bardzo wygodna forma, ponieważ łatwo go zapamiętać i przedyktować, można go przesłać do klienta sms-em, mailem lub umieścić w reklamie. Konstrukcja linku to nazwa inwestycji w domenie ziemia360.pl. Dbamy również o hosting na serwerach SSD w celu zapewnienia 100% dostępności i szybkiego działania. Jednak nie mamy nic przeciwko, aby klient umieścił spacer na własnym serwerze.

9

land.png

Siatki podziału i numeracja

Siatki w spacerze nanosimy zgodnie z podziałem z Geoportalu, dzięki czemu odpowiadają one rzeczywistemu ukształtowaniu terenu. Mogą być to linie o wybranym przez klienta kolorze i efekcie. Dodajemy również drogi utwardzone, prowadzące do każdej posesji, oraz ogrodzenia. Numeracja działek w postaci pływających plakietek pozwala łatwo zorientować się w przestrzeni.

11

image.png

Album zdjęć

Możliwość dodania albumu zdjęć do wirtualnego spaceru pozwala uzupełnić widoki z drona i z działek o nowe, unikalne perspektywy. Oferujemy usługę fotografii krajobrazowej i przyrodniczej zarówno inwestycji, jak i okolicy. Takie zdjęcia świetnie nadają się do grafik do postów na Social Media, do katalogów produktowych, a nawet do druku.

13

responsive-design.png

Wersja mobilna

Nasze wirtualne spacery są w pełni zoptymalizowane pod urządzenia mobilne. Działają w trybie portretowym na smartfonach, tabletach i innych wyświetlaczach multimedialnych. Co prawda mały ekran nie jest najlepszą opcją do pokazania dużego terenu i mimo wszystko warto umawiać się na prezentację online z klientem na laptopie, ale jest to ważne, aby wirtualny spacer działał na telefonie, ponieważ lead zawsze można pozyskać. Stanowi też “ściągę” dla Doradcy. W końcu w spacerze jest wszystko, co dotyczy inwestycji.

15

camera.png

Funkcja aparatu

Pozwala na wykonanie nielimitowanych screenshotów, czyli wytworzenie sesji zdjęciowych dowolnej działki z wielu perspektyw. Specjalne przyciski do wyłącza widoczności elementów, takich jak plakietki z numerami, hotspoty czy siatki działek dają możliwość swobodnego decydowania co ma być widoczne na zdjęciach. Skatalogowanie działek bez ograniczeń z różnych odległości ułatwia tworzenie materiałów reklamowych.

17

beach-chair.png

Hotspoty

Hotspoty to ikony umieszczone na horyzoncie, służące do oznaczania odległości od ważnych miejsc. np. do najbliższego dużego miasta, do atrakcji w okolicy i ciekawych miejsc, które warto odwiedzić. Hotspoty umieszczone są w realnym kierunku geograficznym, a odległości i czas od działek pobieramy z Google Maps. Mogą być to same ikony z opisem lub specjalnie zaprojektowane karty ze zdjęciami tych miejsc i ich szczegółowymi opisami, które pojawiają się po kliknięciu ikony na horyzoncie.

19

house (1).png

Modele 3D (w przygotowaniu)

Aktualnie pracujemy nad wdrożeniem modeli 3D, z których zbudowane będą przykładowe domki na działkach, pomosty nad jeziorami, łódki, tereny rekreacyjne, boiska, place zabaw i ogrodzenia, aby inwestycje nabrały życia już na etapie ich tworzenia.

2

project.png

Zarządzanie statusami

Klient otrzymuje plik Airtable / Google Sheets, zintegrowany ze spacerem z kolumnami odpowiadającymi numerom i statusom działek. Może samodzielnie zmieniać ich wartości, a wyniki tych działań są od razu widoczne w spacerze w postaci zmieniających się kolorów pojedynczych działek. Zielone to wolne, żółte to zarezerwowane a czerwone to sprzedane. Mamy na to kilka rozwiązań. Możemy również podpiąć istniejącą już mapkę ze strony www klienta ze statusami i cenami, jeśli takową posiada.

4

360-view.png

Zdjęcia 360° z działek

Zdjęcia 360° z centralnego punktu każdej działki wykonujemy lustrzanką, aby jakość była tak wysoka, że pozwala zobaczyć każdy listek i źdźbło trawy. To bardzo ważne, aby szczegółowość zdjęć z ziemi była równie dobra jak z drona. Dlatego choć posiadamy - nie stotujemy przy tych zleceniach kamer 360 one click typu Ricoh Theta Z1, bez wyraźnego życzenia klienta, gdyż ma to wpływ na cenę.

6

messenger.png

Messenger

Implementacja aplikacji Messenger, Call-Page, WhatsUp pozwoli na zdobywanie leadów bezpośrednio ze spaceru. W spacerze instalujemy wtyczkę chatu, na takiej zasadzie jak na stronie internetowej, dzięki czemu osoba odwiedzająca może samodzielne poruszać się po spacerze i zadawać pytania na interesujące go tematy. Firma może skonfigurować chatbota i kontrolować najefektywniejszą dla siebie ścieżkę pozyskiwania leadów.

8

client.png

Obsługa aktualizacji

Umieszczenie spaceru na naszym serwerze pozwala nam szybko reagować na potrzebne zmiany w treści i zapewnić profesjonalną obsługę klienta. W sytuacji zmiany numeru kontaktowego, podziału działek, zmiany informacji o inwestycji, wprowadzamy je w ciągu maksymalnie 48 godzin. Wystarczy wysłać nam maila. Dzięki temu dane w spacerze będą zawsze aktualne.

10

map.png

Lokalizacja Google Maps

Do wirtualnego spaceru możemy dodać link do wizytówki lub pinezki w Google Maps, aby klient mógł łatwo wyznaczyć trasę dojazdu i lepiej poznać najbliższą okolicę.

12

webinar

Filmy z działki

Film ma przede wszystkim za zadanie urealnić wirtualny spacer. Ze względu na dużą obecność interaktywnych elementów i grafik w spacerze, może ona przybrać znamiona wizualizacji. Dlatego tak ważne są ujęcia video działki, ponieważ jak wiadomo w nie znacznie trudniej ingerować. Nawet krótki 30-sekundowy filmik spełni swoje zadanie i pokaże, że inwestycja jest prawdziwa. Kwestię naszych usług video opisaliśmy w pierwszej części strony.

14

destination.png

Mapka ze spacerami

Przy większej ilości wirtualnych spacerów, warto zrobić dla nich osobny landing page z mapką Polski i zaznaczonymi pinezkami, dzięki którym można szybko przejść do wybranej inwestycji. Jeden link do wszystkich spacerów ułatwia ich promowanie i komunikację z klientem. W sytuacji, gdy badanie potrzeb wykaże, że jednak działka w innej okolicy byłaby dla niego lepsza. Wtedy, zamiast szukać linków, wystarczy kliknąć dany spacer na mapce, na której są wszystkie i szybko zmienić obiekt zainteresowania, nawet podczas już trwającej prezentacji online.

16

Radar.png

Radar

Mapka osady z naniesionymi punktami panoram wraz z poruszającym się promieniem widoku ułatwia poruszanie się po całym obszarze. Pokazuje gdzie aktualnie jesteśmy i w którą stronę patrzymy. Jest to szczególnie ważne przy dużuych inwestycjach. Pełni też funkcję nawigacyjną. Pozwala na klikanie punktów, z których zostały wykonane zdjęcia 360 i szybkie przenoszenie się do nich.

18

outstanding.png

Funkcje na życzenie klienta

Wciąż rozwijamy produkt i jesteśmy otwarci na sugestie. Możliwości tworzenia funkcji wirtualnych spacerów Ziemia 360 są nieograniczone. Jeśli klient potrzebuje integracji ze sklepem, video 360, postaci AI oprowadzającej po działkach, gamifikacji lub innych udogodnień, które miałyby na celu zwiększenie skuteczności spaceru, chętnie zrobimy bezpłatny research i przedstawimy nowe rozwiązania.

20

vr-glasses.png

Obsługa VR (w przygotowaniu)

Przygotowujemy także rozwiązania VR, aby prezentacje działek mogły odbywać się przez okulary VR w biurze sprzedaży, na targach lub podczas spotkań. Więcej informacji wkrótce.

Zajmujemy się kompleksową realizacją filmów promocyjnych działek na sprzedaż, zarówno pod kątem samych gruntów, jak i okolicznych atrakcji. Aktualnie używamy najlepszych na świecie dronów i kamer dostępnych w tej kategorii. Wykonujemy montaż i postprodukcję wraz z udźwiękowieniem. Zajmujemy się pisaniem tekstów sprzedażowych i realizacją nagrań lektorskich. Projektujemy przyjemne dla oka, przykuwające uwagę widza animacje. Dbamy o każdy szczegół filmu od początku do końca, oferując także wykonanie animowanego logo firmy / inwestycji na początek filmu (intro), jak również kreację "call to action" na końcu. Spoty opatrujemy grafiką w postaci animowanych napisów i obrysów działek. Możemy również nagrać wypowiedzi osób do kamery lub skorzystać ze stocka w celu urozmaicenia produkcji filmowej. 

Wykonujemy filmy reklamowe dla działek w dowolnym miejscu w Polsce, o każdej długości i w każdym formacie. W zależności od preferencji mogą to być krótkie formy

(30-60 sekund) do reklam na Facebook / Instagram/ TikTok.

A także długie filmy (1:30-5:00 minut), zawierające ujęcia z okolicznych miejscowości

i atrakcji z drona i z kamery wraz z opowiadaniem lektora. Powyżej znajduje się kilka naszych przykładowych prac, które obrazują różnorodne opcje realizacji.

- 9:16 pionowy na smartfona
- 1:1 kwadratowy na Facebook TV
- 4:5 prostokątny na FB/ Instagram

- 16:9 klasyczny na YouTube 
- 3:1 video banner na stronę www 

K.Zdjęcia działek
04_edited.jpg

ZDJĘCIA Z DRONA I APARATU

04_edited.jpg

BEZPŁATNA WYCENA:

bottom of page