top of page

Animacje reklamowe 3D /2D

animacje_edited.png
Animacje reklamowe category cover photo Dronteam

ANIMACJE REKLAMOWE

Animacje reklamowe zastąpiły  dawne prezentacje multimedialne. Sprawdzą się tam, gdzie trudno sfilmować produkt.

Animowany film reklamowy sprawdzi się najlepiej w prezentacji usług online start-upów lub koncepcji biznesowych. Tzw. Business explainer pełni rolę wyjaśniającą zasady działania firmy. Animacje 3D dobrze prezentują infrastrukturę, produkt lub jego drogę z fabryki do klienta. Krótkie filmy animowane dla firm wzbogacają posty reklamowe w Social Mediach. Animacje stosujemy tam, gdzie trudno pokazać produkt np. w sytuacji prezentacji systemu do zarządzania firmą. Jest to dużo bardziej przyjazna i łatwiej przyswajalna forma reklamy, ponieważ przełamuje barierę trudności poznania nowego systemu. Animacje reklamowe mogą mieć nawet 20 sekund a i tak będą bardziej skuteczne niż nagranie live z obsługi systemu np. informatycznego. Są również łatwiejsze w realizacji zarówno dla wykonawcy jak i zleceniodawcy w porównaniu ze spotami reklamowymi z użyciem kamery, a co za tym idzie tańsze.

Animowane napisy w filmie category cover photo Dronteam

ANIMOWANE NAPISY W FILMIE

Animowane napisy służą do kierowania uwagą odbiorcy. Wskazują cechy i korzyści prezentowanego tematu. 

Wykonujemy zarówno napisy animowane w formie pojawiających się kolorowych kształtów z niebanalnymi czcionkami jak i napisy typu callout (przypięte do danej klatki filmowej). Najczęściej animowane napisy zastępują lektora i wskazują najsilniejsze punkty danego produktu, miejsca czy usługi. Stosowane często w filmach reklamowych wzbogacają warstwę wizualną i mocniej zaznaczają najważniejsze korzyści. Ożywiają produkcję filmową i powodują, że jest ona lepiej odbierana przez klienta.

Animowane logo dla firmy category cover photo Dronteam

ANIMOWANE LOGO DLA FIRMY

Animowane logo dla firmy przykuwa uwagę odbiorcy od pierwszych sekund spotu reklamowego. 

Animowane logo jest uniwersalne. Raz wykonane może służyć przez wiele lat (do czasu aktualizacji logo) i być zamieszczane jako intro do tutoriali, filmów na Youtube, spotów reklamowych, banner sponsorski. Warto poprzedzić nim także filmy instruktażowe. Wiele osób prowadzących swój kanał na Youtube posiada właśnie takie intro złożone z animacji. Wykonujemy takie usługi jako usługi dodatkowe w zakresie produkcji filmowej lub jako odrębne zlecenia. Ważne aby animowane logo było spójne z kolorystyką i charakterem identyfikacji wizualnej danej firmy, dlatego zawsze staramy się wsłuchać w potrzeby klienta i poznać przeznaczenie animacji. Logo najczęściej animujemy w 2D ale może wykonać również logo 3D. Tworzenie animacji komputerowych idzie w parze z tworzeniem grafiki do intro oraz outro filmu. U nas otrzymasz kompleksową obsługę.

Infografika i gafika category cover photo Dronteam

INFOGRAFIKA
I GRAFIKA 

Infografika animowana czy wykres bądź wizualizacja liczbowa to kolejne narzędzie uatrakcyjniające film reklamowy. 

Infografika przekaże więcej niż tysiąc słów. Najlepiej gdy występuje ona w filmie podczas monologu czy to aktora czy lektora. Kreujemy infografiki nie tylko jako część filmów, ale również jako osobne usługi. Potrzebujesz infografiki w jaki sposób przebiega współpraca z Twoją firmą? Może ona być częścią filmu lub osobnym elementem graficznym. Natomiast jeśli chodzi o grafikę to spot reklamowy zwykle zaczyna się planszami z logotypami, hasłami reklamowymi, itp. Wykonujemy grafikę w podstawowym aczkolwiek wystarczającym zakresie. 

bottom of page