top of page

Promocja miasta przez filmy, zdjęcia z drona i nie tylko.

Zaktualizowano: 25 kwi 2019

Film promocyjny miasta z lotu ptaka.


Filmy promocyjne realizujemy także dla danych regionów, miast, gmin, instytucji i stowarzyszeń, które chcą wypromować swoje projekty, inwestycje, przedsięwzięcia lub poinformować szerszą grupę odbiorców o podejmowanych inicjatywach. Nasza aktualna oferta promocyjna dla miast jest dostępna [pod tym linkiem] Zakres usług dronem i kamerą, jaki wykonujemy to:

 • filmy z wydarzeń

 • wideo relacje z biegów 

 • dokumentacje z budowy 

 • filmy promocyjne i wizerunkowe 

 • video prezentacje obiektów

 • zdjęcia z lotu ptaka ( z drona )

 • wideo z dni miasta 

 • spoty wyborcze 

 • panoramy sferyczne 360 z drona 

 • foto obrazy na płótnie 

 • kalendarze miasto z lotu ptaka 

Zdjęcia z drona inwestycji, obiektów, architektury, kościołów, etc.


Proszę wyobrazić sobie zwykle zdjęcie, zrobione z ziemi gdy Burmistrz przecina wstęgę podczas otwarcia nowego odcinka obwodnicy. Proszę teraz wyobrazić sobie to samo zdjęcie widziane z lotu ptaka. Jest różnica, prawda? Niektóre obiekty wręcz wymagają fotografii lotniczej. Podobnie ma się to w przypadku architektury.


Tylko zdjęcia z lotu ptaka zamku czy katedry są w stanie oddać pełnię piękna danego obiektu. Takie zdjęcia mogą znaleźć się w archiwum miasta, lub stać się materiałem do stworzenia folderów turystyczno - historycznych, będących swoistymi przewodnikami. Oczywiście zdjęcia lotnicze to również genialny materiał promocyjny dla miasta w mediach społecznościowych. Warto też przemyśleć kalendarz miasta ze zdjęciami z lotu ptaka. Wykonaliśmy już takie zlecenie dla Towarzystwa Miłośników Kęt. Oto efekt:

Kęty z lotu ptaka kalendarz z drona
Kalendarz Kęty z lotu ptakaKosciół św. Małgorzaty w Kętach zdjęcie z drona
Kościół w Kętach z lotu ptaka

Imprezy, biegi i koncerty organizowane przez Miasto.


Będąc organizatorem koncertów, sam zdaję sobie sprawę z ogromu pracy, jaki trzeba włożyć, aby zorganizować bezpieczną i dobrą imprezę, która na długo zapadnie w pamięci osób odwiedzających dany event. Jednak warto też pomyśleć o uwiecznieniu tej chwili spełnienia w postaci filmu, video relacji, ze szczególnym naciskiem na filmowanie z powietrza. Ponieważ tylko w taki sposób możemy oddać pełny wymiar wydarzenia i prawdziwą atmosferę jemu towarzyszącą. Dobrym przykładem będzie tutaj Sylwester czy inna impreza zwieńczona pokazem fajerwerków.


Oczywiście najlepszy efekt uzyskamy, gdy połączymy wideo spod sceny z ujęciami z lotu ptaka. Tego typu produkcje są naszą specjalnością, a do każdej z nich podchodzimy indywidualnie, ponieważ tylko organizator wie dokładnie, jakie elementy należy wyeksponować najmocniej. Dlatego jeśli są Państwo w gronie osób odpowiedzialnych za promocję miasta czy gminy, organizację imprez, koncertów i innych wydarzeń, proszę wypełnić poniższy formularz a z chęcią spotkamy się, aby ustalić szczegóły współpracy. 


Filmowanie imprez, biegów, imprez z powietrza daje jeszcze jedną wielką korzyść. Wideo relacja z drona to doskonałe narzędzie do pozyskiwania sponsorów. Przed kolejną edycją warto dołączyć link do reportażu z imprezy, który zawiera wywiady z zadowolonymi uczestnikami i organizatorami, aby w krótkim czasie wywrzeć pozytywne wrażenie na potencjalnym sponsorze. Szczególnie gdy zobaczy jak dobrze były eksponowane bannery innych firm i gdy zobaczy loga na końcu filmu. Jako jedni z nielicznych oferujemy filmowanie dronem podczas jazdy samochodem/kabrioletem. W naszej ofercie jest także profesjonalny lektor, który może ubarwić produkcję. Poniżej prezentujemy naszą wideorelację z cyklicznej imprezy biegowej w Jaworzu: Bieg po zdrój 2018Projekt miasto z lotu ptaka

Miasto można promować na wiele sposobów. Nasze rodzinne miasto Kęty dało nam szansę wykazania się. Zapraszamy do przeczytania wpisu na blogu: Podsumowanie projektu Nasze Kęty z lotu ptaka .


Jako nowość w naszej ofercie wprowadziliśmy możliwość wydruku foto obrazów na bazie zdjęć z drona naszego autorstwa:


Zdjęcia Kęt z drona z powietrza z lotu ptaka
Od lewej: Hala sportowa Kęty Podlesie, Panorama rzeki Soły, Kościół NSPJ w Kętach z lotu ptaka


61 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page