top of page

Produkcja filmów reklamowych

Produkcja filmowa Dronteam cover
Spoty reklamowe cover

SPOTY REKLAMOWE
VIDEO MARKETING

Spoty reklamowe w formie krótkich filmów do internetu czyli tzw. video marketing to  najskuteczniejsza forma marketingu. Dlaczego?

Film reklamowy można umieścić w Social Media do pozyskiwania fanów, na stronie www jako film wizerunkowy, pokazać na targach, wysłać do klienta jako film instruktażowy, odpowiadający na często zadawane pytania. Film promocyjny  w kilkadziesiąt sekund może przekazać wszystkie ważne informacje o firmie. Jeśli to film produktowy pokazać wszystkie zalety, jeśli business explainer wyjaśnić zasadę działania, jeśli film korporacyjny czy rekrutacyjny pokazać atmosferę w miejscu pracy. Najczęściej wybieraną formą jest spot reklamowy o charakterze sprzedażowym. Dzięki profesjonalnej produkcji filmowej zwiększysz sprzedaż i zaistniejesz jako profesjonalista w świadomości swoich klientów. 

filmy reklamowe nieruchomosci cover

FILMY REKLAMOWE
NIERUCHOMOŚCI

Filmy reklamowe domów i działek dla agencji nieruchomości to najświeższy trend w branży, który odmienia ją całkowicie - na lepsze.

Przede wszystkim posiadanie portfolio prezentacji video przez agenta powoduje, że wstępna selekcja odbywa się już w biurze. Ułatwia pozyskiwanie umów na wyłączność. Łączymy filmowanie dronem aby pokazać lokalizację z pracą kamery naziemnej prezentując wnętrze. W filmie reklamowym nieruchomości może wystąpić również agent i opowiedzieć o zaletach posiadłości. Prezentuje się wtedy jako profesjonalista i wyróżnia na tle konkurencji. Filmy promocyjne domów na sprzedaż to ogromna oszczędność czasu zarówno dla sprzedających jak i kupujących. Można budować swój kanał na Youtubie i ulepszyć fanpage agencji. Prowadzimy również szkolenia dla agentów nieruchomości z video marketingu. 

filmy promocyjne dla miast cover

FILMY PROMOCYJNE DLA MIAST I GMIN

Filmy dla miast to przede wszystkim narzędzia do realizacji projektów. Niosą ze sobą wiele korzyści.

Przedstawiają włodarzy miasta w dobrym świetle, co pozytywnie wpływa na ich wizerunek. Przypominają tym, którzy wyjechali o miejscach z dzieciństwa. Ale nie tylko. Mogą mieć również charakter filmu dokumentalnego, fabularnego, eksperymentalnego, a nawet formę opowieści poetyckiej.  Dobry film promocyjny dla miasta zwiększa zainteresowanie inwestorów oraz turystów. Może być ciekawą formą prezentacji zabytków i miejsc, które warto odwiedzić. Od początku działalności realizujemy z sukcesami filmy promocyjne dla miast i gmin. Łączymy pracę kamery naziemnej z filmowaniem dronem. Zajmujemy się scenariuszem, oświetleniem, montażem i post-produkcją. Zachęcamy do kontaktu w celu przeprowadzenia indywidualnej wyceny filmu dla miasta. 

wideo relacje cover

WIDEO RELACJE
Z WYDARZEŃ

Video relacje z imprez sportowych, biegów, koncertów czy wydarzeń kulturalnych to świetna pamiątka dla organizatorów. 

Ale mają one jeszcze jedną wielką zaletę. Ułatwiają pozyskiwanie uczestników i sponsorów. Łatwiej bowiem wysłać krótki film do potencjalnego sponsora niż list intencyjny. Filmik jest bardziej skuteczny. Wykonujemy relacje z biegów, dni miasta, konferencji, targów i imprez organizowanych przez agencje eventowe. Takie filmy reklamowe często wymagają łączenia pracy operatora drona i operatora kamery. Ujęcia z ziemi i z powietrza prezentują cały teren i najważniejsze aspekty imprezy. Mogą pokazać tłum, scenę czy atrakcje w całości. Jeśli planujesz organizację imprezy powinieneś zadbać o jej uwiecznienie w postaci wideo, ponieważ ułatwi Ci to pozyskiwanie współpracowników na kolejne edycje.

bottom of page