top of page

Prezentacja video: nowa hala sportowa Kęty-Podlesie

Zaktualizowano: 11 mar 2019


Przed Państwem ukończona nowa hala sportowa (sala gimnastyczna), która powstała w Kętach [woj. małopolskie, powiat oświęcimski, gmina Kęty, przy ul. Szkolnej 3 w dzielnicy Kęty-Podlesie. Zespół Szkolno-Przedszkolny nr. 3 w Kętach zapewne przyciągnie teraz wielu uczniów zainteresowanych rozwojem fizycznym. Ale nie tylko, bowiem nowa sala gimnastyczna będzie otwarta również dla lokalnej społeczności. Nowa hala Kęty - Podlesie to złożony kompleks sportowy. Na sali głównej znajduje się boisko do koszykówki, boisko do siatkówki, boisko do piłki ręcznej, piłki halowej. Elektrycznie podnoszone kosze zapewniają miejsce do swobodnej gry np. w siatkówkę. Przez środek boiska przebiega kurtyna, która również jest podnoszona i opuszczana elektrycznie, aby podczas trwania jednocześnie dwóch meczów siatkówki drużyny nie przeszkadzały sobie. Na hali znajdują się również wysuwane trybuny, profesjonalna tablica elektroniczna z wynikami, bardzo dobre oświetlenie oraz świetne nagłośnienie. Sala sportowa na Podlesiu została wybudowana pod takim kątem, aby o żadnej porze dnia promienie słoneczne nie wpadały przez okna bezpośrednio na zawodników. Do nowej hali sportowej na Podlesiu przynależy rozbudowane zaplecze. Kantorek z całkiem nowym sprzętem: wszelkiego rodzaju piłki, materace, hantelki, dyski, płotki do skakania itp. wszystko pachnące nowością. Nowoczesne duże szatnie z natryskami, rozbudowane zaplecze sanitarne, a nawet korytarz, na którym znajdują się dwie gry: cymber gaj oraz piłkarzyki, aby nie nudzić się w oczekiwaniu na swoją kolej - bezpłatne. Na zewnątrz nowej hali sportowej na Podlesiu znajdziemy boisko do piłki nożnej z prawdziwą murawą, ogrodzone wysokim płotem oświetlone halogenami, bieżnię do skoków w dal, duży parking i bramę. Cały obiekt prezentuje się na prawdę zachęcająco: Oto jego prezentacja video w naszym wykonaniu:


Jak widać usługi dronem to nie tylko filmowanie wesel czy wykonywanie inspekcji. Prezentacje nieruchomości z drona cieszą się coraz większą popularnością, ponieważ tylko z powietrza można pokazać bryłę całego obiektu w jednym kadrze. Filmy promocyjne dla budynków to coś więcej niż reklama dla Gminy czy miasta to także zaproszenie kierowane do osób zainteresowanych tematem. Jednak DRONTEAM to nie tylko dron, to produkcja filmowa łącząca różne techniki wizualizacji m.in. z użyciem kamer naziemnych, co pokazaliśmy w tej produkcji. Osoby, które obserwują DRONTEAM, wiedzą, że finalna prezentacja nowej hali sportowej Kęty-Podlesie to już czwarty odcinek dziennika budowy tego obiektu. Zatrzymajmy się na chwilę przy samym dzienniku budowy z drona. Jakie są korzyści, wynikające z filmowania dronem nieruchomości dla każdej z osób zaangażowanych w budowę czyli dla architektów, firm budowlanych, partnerów, inwestorów, deweloperów, miast, gmin i innych.

 

KORZYŚCI, KTÓRE DAJE DZIENNIK BUDOWY Z DRONA:

1. Idealny sposób prezentacji nieruchomości.

2. Możliwość postawienia fanpage'a oraz strony internetowej w trakcie powstawania obiektu.

3. Zainteresowanie osób chcących pracować w danym obiekcie, zanim powstanie.

4. Promocja dla architekta, odpowiedzialnego za projekt.

5. Silna promocja dla wykonawcy - firmy budowlanej.

6. Kontrola przebiegu prac bez potrzeby wizytowania obiektu.

7. Wykonanie inspekcji dronem trudno dostępnych miejsc - np. dachu, komina.

8. Najlepsze wykorzystanie internetu jako źródła pozyskiwania zainteresowania obiektem.

9. Uruchomienie dyskusji lokalnej społeczności i poznanie jej potrzeb oraz opinii.

10. Pokazanie, że słowa zamienia się w czyny.

 

Wiem, że osoby obserwujące nasze poczynania w usługach dronem lubią czytać historyjki, ponieważ każde zlecenie jest inne, a zawsze przydarzy nam się jakaś przygoda. Tutaj wyzwaniem było zaplanowanie ujęć lotniczych w taki sposób i o takich porach dnia, aby każda filmowana z powietrza ściana, była oświetlona naturalnym światłem słonecznym. I tak też przebiegała praca. Jako operator drona 4 razy byłem na obiekcie w ciągu jednego dnia, aby właśnie złapać każdą ścianę oświetloną osobno. To wtedy zorientowałem się, że główna ściana z oknami nigdy nie jest w pełni oświetlona i zrozumiałem, że właśnie taki był zamysł architekta. Genialne!

W tej produkcji wykonaliśmy wszystko - scenariusz filmu, ujęcia lotnicze, ujęcia z kamery naziemnej, montaż, udźwiękowienie, korekcję barw; wszelką postprodukcję. Miasto Kęty otrzymało od nas produkt gotowy do publikacji w jakości Full HD (na Facebooka) oraz 4K (na Youtube). Wszyscy byli pozytywnie zaskoczeni szybkim ukończeniem hali oraz dotrzymaniem obietnicy, jaką złożył mieszkańcom Burmistrz Gminy Kęty - Krzysztof Jan Klęczar. My również jesteśmy zadowoleni z efektów współpracy. Mamy nadzieję, że nowa hala sportowa Kęty Podlesie będzie służyła mieszkańcom Kęt do integracji. Filmowanie z powietrza dronem otwiera wiele nowych możliwości.


Jeśli są Państwo zainteresowani stworzeniem prezentacji swojego obiektu, zapraszamy do kontaktu.

126 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page