Dronteam Usługi dronem & Spoty reklamowe

Dronteam - Usługi dronem & Studio filmowe 

Kilka słów o nas:

Wiele osób myśli, że firma Dronteam - Usługi dronem & Studio filmowe wykonuje tylko usługi, takie jak filmowanie dronem czy zdjęcia z drona. Faktycznie w tym się specjalizujemy, jednak już po kilku miesiącach działalności zakupiliśmy pierwszą kamerę naziemną i rozpoczęliśmy produkcję filmów reklamowych z ziemi i z powietrza. Naszym klientom zależało, abyśmy realizowali dla nich kompleksowo nowoczesne materiały promocyjne. Dzięki temu są one spójne i trzymają wysoki poziom. Na dzień dzisiejszy oferujemy ponad 60 usług foto / wideo / audio / dron w 1 miejscu.

Nasza specjalizacja to profesjonalne usługi dronem takie jak filmowanie dronem, zdjęcia z powietrza, panoramy 360, inspekcje dronem i inne. Wykonujemy spoty reklamowe za pomocą drona i kamery 4KDronteam to niezawodność - to marka, której możesz zaufać.

Untitled-1.png

Działamy w całej Polsce! Wykonaliśmy już filmy i zdjęcia w takich miastach jak: Warszawa, Kraków, Katowice, Bytom, Bielsko-Biała, Wisła, Ustroń, Solina, Wałbrzych, Gdańsk i wiele innych. 

Usługi dronem

Filmowanie dronem

Zdjęcia z drona

Filmowanie z lotu ptaka i zdjęcia z drona na stałe wpisały się na listę skutecznych narzędzi marketingowych. Sprawdzą się wszędzie tam, gdzie trzeba zaprezentować duży obszar ,obiekt, przestrzeń. Wykonujemy usługi dronem takie jak: filmy reklamowe dronem, zdjęcia promocyjne z drona - zdjęcia 360 i zdjęcia panoramiczne, inspekcje dronem, prezentacje nieruchomości z powietrza, filmowanie wesel oraz dzienniki budowy z lotu ptaka.

Usługi dronem kierujemy do: miast, branży nieruchomości, deweloperów, agencji eventowych oraz firm bowiem to one odnoszą najlepsze rezultaty promując swoją markę z użyciem drona.  Sprzęt, którego używamy to najwyższej klasy drony 
DJI Phantom 4 Pro Obsidian Edition oraz DJI Mavic 2 Pro Oferujemy wysokiej jakości zdjęcia i video: 20 mpix-180 mpx film: 4K/60fps. Operator drona Dronteam posiada świadectwo kwalifikacji UAVO VLOS oraz ubezpieczenie OC. 

Wirtualny spacer 3D

Wirtualny spacer z powietrza

Panoramy sferyczne 360

Zdjęcia 360 w postaci wirtualnych spacerów miały już czasy swojej świetności. Od momentu pojawienia się dronów, które programowo wykonują serię zdjęć pojawiła się nowa usługa, w której Dronteam się specjalizuje. Są to interaktywne wirtualne spacery z przewodnikiem na żywo, na które składają się panoramy sferyczne 360 stopni z powietrza oraz klasyczne zdjęcia 360 stopni z wnętrza.  jest to ciekawa i praktyczna forma prezentacji nieruchomości, placu budowy, okolicy, firmy, działki.

Możliwość obracania ekranu myszką, przybliżania i oddalania obrazu scrollem zwiększają zaangażowanie. Ponadto klient otrzymuje link gotowy do publikacji gdziekolwiek w internecie. Można go wysłać w mailu, zamieścić na Facebooku czy pod zdjęciem na stronie internetowej firmy, albo wysłać SMS'em. Zdjęcie 360 znajduje się na naszym zabezpieczonym serwerze, dzięki czemu jest bezpieczne i zawsze dostępne. Usługa dronem szczególnie polecana deweloperom,
agencjom nieruchomości, sprzedawcom ziemi i właścicielom działek. 

Spoty reklamowe

Produkcja filmowa

Filmy promocyjne

Oferujemy kompleksową produkcję filmową krótkich form, takich jak: spoty reklamowe, filmy promocyjne do social media, filmy reklamowe dla firm, filmy wizerunkowe, filmy korporacyjne, reklamy wideo od scenariusza po gotowe video, przez filmowanie z ziemi i z powietrza, montaż, napisy (również animowane), oprawę graficzną, postprodukcję, color grading. Oddajemy klientowi film w pełni gotowy do publikacji.

Wykonujemy także wywiady, reportaże, wideo relacje z imprez, biegów, eventów, koncertów, konferencji, wydarzeń kulturalnych, a nawet filmy dokumentalne i fabularne.  Tworzymy audiowizualne materiały sprzedażowe - video marketing. Nasz sprzęt to wysokiej klasy k
amera Panasonic GH5s + gimbal DJI Ronin SC pozwalający na wideofilmowanie w 4K/60fps lub Full HD/240fps (slow motion).

Animacje reklamowe

Animowane logo dla firm 3D / 2D

Prezentacje multimedialne

Animowane logo dla firmy to usługa, która odpłaca przykuciem uwagi odbiorcy już od pierwszych sekund produkcji filmowej. Pokazuje firmę jako nowoczesną i profesjonalną.

 

Wykonujemy także animacje reklamowe typu "business explainer", które tłumaczą Państwa odbiorcy w prosty sposób na czym polega korzyść z danego biznesu czy produktu. Animacje 3D wplatamy także w filmy z powietrza czy spoty reklamowe, aby wskazać lokalizację, zaprezentować ważne dane lub po prostu uatrakcyjnić filmik reklamowy. Pracujemy na oryginalnym oprogramowaniu Adobe Creative Cloud: Premiere Pro, After Effects, Photoshop.

Lektor i audio

Profesjonalny dźwięk, obróbka audio i teksty sprzedażowe  

W naszych spotach reklamowych stawiamy na jakość dźwięku. Możemy wykonać sound design czyli udźwiękowienie produkcji efektami specjalnymi, nagranie wywiadu, lektora wraz z obróbką audio, a nawet napisać tekst reklamy. 

W filmach promocyjnych i spotach reklamowych używamy licencjonowanej legalnej muzyki. Mamy również w teamie producenta muzycznego, który może skomponować utwór na indywidualne zamówienie. Posiadamy własne profesjonalne studio nagraniowe, mikrofony krawatowe oraz mikrofony kierunkowe. 

 
30_edited_edited.jpg

Niezależnie od tego czy wierzysz w pandemię COVID-19 czy też nie, jedno jest pewne. Świat się zmienia. Nowe regulacje i zasady bezpieczeństwa prowadzą do tego, że wiele firm przenosi się do internetu. Idealnym narzędziem do sprzedaży i komunikacji z klientami  filmy reklamowe, filmy instruktażowe, szkoleniowe i wizerunkowe. Mając to na uwadze tworzymy spoty video, które spełniają określone zadania. Obejrzyj jeden z naszym filmów i skontaktuj się z nami, aby otrzymać cennik filmowania dronem i kamerą. 

ZOBACZ DEMO I POZWÓL NAM OPOWIEDZIEĆ TWOJĄ HISTORIĘ

WYBRANE ZDJĘCIA Z DRONA

Fotografia z powietrza to świetny sposób, aby zaprezentować swoją firmę. Poniżej prezentujemy wybrane zdjęcia z drona, będące częścią większych sesji zdjęciowych. Znajdą tu Państwo fotografię architektury, dokumentację fotograficzną z budowy, zdjęcia promocyjne, krajobrazowe, dla agentów nieruchomości oraz Gmin. Nasze zdjęcia z uwagi na wysoką rozdzielczość są wykorzystywane do druku, bannerów, folderów reklamowych, na stronach internetowych i mediach społecznościowych naszych klientów. 

30_edited_edited.jpg

DLACZEGO KLIENCI WYBIERAJĄ DRONTEAM?

Inwestując w reklamy wideo czy nawet krótkie filmiki promocyjne na Facebooka trzeba mieć pewność, że produkcja filmowa zostanie wykonana zgodnie z najwyższymi standardami. Do tego bardzo ważna jest komunikacja. Film czy zdjęcia wizerunkowe złej jakości mogą przynieść odwrotny skutek. Dlatego istotne jest aby wybrać sprawdzone partnera biznesowego, który doskonale rozumie prawa rynku i cele swoich klientów. Filmowanie czy to z powietrza czy klasyczne to praca twórcza, dlatego choć cena usługi jest ważna to o wyborze powinny decydować inne atuty. Pamiętajmy, że jakość filmu świadczy o firmie, która go zamówiła. 

 

12 LAT DOŚWIADCZENIA

W MARKETINGU

Kreatywne i skuteczne koncepcje filmów, najwyższa jakość obsługi oraz lepsze zrozumienie celów klientów biznesowych.

60 USŁUG FOTO/VIDEO

W 1 MIEJSCU

Kompleksowa obsługa projektów od scenariusza do finalnego efektu. Jedna sprawdzona firma do produkcji materiałów marketingowych.

UCZCIWA WYCENA

ZLECENIA

Równe traktowanie klientów. Posiadamy szczegółowy cennik dzięki czemu łatwo zaplanować budżet bez niespodzianek.

100% POZYTYWNYCH

OPINII W GOOGLE

Nigdy nie zawiedliśmy klienta. I robimy wszystko aby tak zostało. Dajemy z siebie więcej niż klient się spodziewa.

EKSTREMALNE

FILMOWANIE DRONEM

Filmowanie dronem podczas jazdy samochodem, pod mostami, w ujemnej temperaturze, w halach i magazynach i górach. 

SILNE REFERENCJE

OD DUŻYCH KLIENTÓW

Skomplikowane projekty, o czasie realizacji nawet do 12 miesięcy nagrodzone referencjami. Wciąż szukamy nowych wyzwań, 

Kontakt:

Dronteam Sławomir Urbaniak

 

Tel: 733-433-943

E-mail: kontakt@dronteam.pl

  • Google-512
  • Facebook Social Ikona
  • YouTube Ikona społeczna

© 2018-2021 DRONTEAM wszelkie prawa do zdjęć,  grafik, tekstów, filmów zastrzeżone.  Chcesz pożyczyć zdjęcie? skontaktuj się z namiStrona WWW stworzona przez DRONTEAM.