DRONTEAM - Drużyna do zadań specjalnych | Ryzykowne misje dronem

MISJE DRONEM TRUDNE I RYZYKOWNE

Każdy doświadczony operator drona potwierdzi, że nasza praca bywa niebezpieczna. Czasem robimy zdjęcia budynków na sprzedaż i ryzyko jest niewielkie, jednak czasem wykonujemy zadania w trudnym terenie lub z narażeniem sprzętu na uszkodzenie, nie wspominając, że zdarza się ryzykować nam również zdrowie. Jednak za odpowiednią dopłatą podejmiemy się każdego zadania w granicach prawa. 

Uzyskanie zgody na lot w strefie ograniczonej

100 zł

Jeśli wykonanie misji wymaga uzyskania specjalnej zgody od zarządzającego daną przestrzenią powietrzną, zajmiemy się wszelkimi formalnościami. Jednak musisz wiedzieć, że nie wszędzie jest to możliwe nawet dla operatora z uprawnieniami.

Niebezpieczeństwo dla drona

+25% do ceny

Dotyczy sytuacji takich jak: filmowanie w temperaturze -10 stopni + 40 stopni w słońcu, w górach, blisko sieci energetycznych o wysokim napięciu, nadajników GSM, przeloty pod mostem, nad wodą, między drzewami, w hali o dużej metalowej konstrukcji. 

Niebezpieczeństwo dla operatora

+50% do ceny

Dotyczy sytuacji, takich jak: filmowanie zamieszek lub innych wydarzeń obarczonych takim ryzykiem, filmowanie w wysokich górach na terenie, na którym można spotkać dziką zwierzynę, filmowanie poza granicami kraju.

Filmowanie o wschodzie/zachodzie słońca

+25%

Tak zwana złota godzina czyli golden hour ma w sobie magię, jednak wiąże się z reorganizacją dnia operatora. Niektórzy uważają, że kolory o wschodzie i zachodzie słońca to najpiękniejsze barwy, jakie można otrzymać, barwy, których nie da się uzyskać w postprodukcji. Jest to szczególnie wartościowe gdy mamy za zadanie sfilmować oszklony budynek. Wiąże się to też z byciem na miejscu wcześniej i dłużej.

Wymagany asystent operatora

+25% do ceny

Dotyczy sytuacji takich jak: filmowanie w nocy, odległe miejsce docelowe, długa podróż samochodem, niebezpieczeństwo dla drona lub operatora oraz lot poza zasięgiem wzroku lub innych sytuacjach wymagających pomocy obserwatora. 

Please reload

Zainteresowały Cię nasze usługi?

Chcesz poznać szczegóły?

Zadzwoń teraz lub

zostaw dane a skontaktujemy się z Tobą.

Kontakt:

Dronteam Sławomir Urbaniak

 

Tel: 733-433-943

E-mail: kontakt@dronteam.pl

© 2018-2020 DRONTEAM wszelkie prawa do zdjęć,  grafik, tekstów, filmów zastrzeżone.  Chcesz pożyczyć zdjęcie? skontaktuj się z namiStrona WWW stworzona przez DRONTEAM.