DRONTEAM - Zapewniamy podgląd na żywo okiem drona przez GOGLE FPV!

PODGLĄD NA ŻYWO PRZEZ GOGLE DJI FPV RE EDITION

Przykładowy cennik usług podglądu na żywo z drona

Filmowanie z powietrza z użyciem gogli FPV daje nam możliwość uchwycenia najlepszego kadru. Czasem nawet wykonanie usługi dronem bez gogli nie jest możliwe - gdy słońce jest tak mocne, że nic nie widać na urządzeniu mobilnym. Dajemy Ci pewność, że fotografia z drona będzie wykonana zawsze należycie, dzięki temu, że posiadamy taki sprzęt. A Co to oznacza dla Ciebie? 

Lot na goglach FPV dla zamawiającego

Zamawiając nasze usługi, jeśli będziesz na miejscu, otrzymasz jedyną w swoim rodzaju okazję, aby poczuć się jakbyś latał. Po założeniu gogli zobaczysz świat z perspektywy drona. 

Podgląd na żywo dla inspektora

Podczas inspekcji dronem inspektor lub kierownik budowy może widzieć dokładnie to, co filmuje dron. Inspektor udziela wskazówek, zwracając uwagę na elementy, których nie wolno pominąć. Operator wykonuje polecenia kierownika, dając pewność, że inspekcja została wykonana w 100% zgodnie z oczekiwaniami. 

Lot na goglach jako prezent dla dziecka

Dla małych i dużych dzieci to wyjątkowy prezent. Zamawiasz sam lot jako usługę? Przyjeżdżam na wyznaczone miejsce. Może to być Wasz ogród, albo ulubione miejsce, albo teren, który zawsze chciałeś zobaczyć z lotu ptaka. Możesz także domówić wcześniej pamiątkowa koszulkę z napisem. Jeśli dotarłeś do tego miejsca, to znaczy, że należy Ci się ukryty prezent. Na hasło phantomhero otrzymasz 50 zł rabatu :) 

Lot dronem w goglach jako atrakcja na festyn

Dzieci reagują bardzo emocjonalnie na widok profesjonalnego drona, a gdy mają możliwość go dotknąć, nie wahają się ani chwili. Dzieci wciąż śnią o tym, że latają. Pomyśl jaką radość sprawi im możliwość poczucia lotu na prawdę! Jesteś organizatorem imprez lub rozstawiasz własne atrakcje? Możemy przyłączyć się do Ciebie gwarantując, że ta atrakcja wzbudzi największe zainteresowanie.

Please reload

Zainteresowały Cię nasze usługi?

Chcesz poznać szczegóły?

Zadzwoń teraz lub

zostaw dane a skontaktujemy się z Tobą.

Kontakt:

Dronteam Sławomir Urbaniak

 

Tel: 733-433-943

E-mail: kontakt@dronteam.pl

© 2018-2020 DRONTEAM wszelkie prawa do zdjęć,  grafik, tekstów, filmów zastrzeżone.  Chcesz pożyczyć zdjęcie? skontaktuj się z namiStrona WWW stworzona przez DRONTEAM.