DRONTEAM - Fotografia z powietrza | Piękne zdjęcia z lotu ptaka!

FOTOGRAFIA DRONEM Z POWIETRZA

Fotografia z lotu ptaka sprawdzi się wszędzie tam, gdzie zwykły aparat nie ma możliwości objęcia całego kadru. Zdjęcia z drona idealnie prezentują wszelkie obiekty architektoniczne, zabytki, wieżowce, duże oddziały firm, kościoły, ale także świetnie wpasują się jako dodatek do fotografii podczas plenerowego wesela, zawodów sportowych czy innych dużych eventów, a nawet w fotografii produktowej np. samochodów czy parków rozrywki. Warto też pomyśleć o zdjęciach z drona, jeśli prowadzisz obiekt turystyczny. Największy hit to zdjęcia z drona dla branży nieruchomości. 

5 gotowych zdjęć z powietrza

5 zdjęć do prezentacji nieruchomości często wystarczy. Ten pakiet to najtańsza opcja, jaką mamy w ofercie i bardzo konkurencyjna. Szczególnie polecana dla agencji nieruchomości, urzędów miast i gmin oraz deweloperów.

10 obrobionych zdjęć z powietrza (pakiet)

Aby otrzymać 10 na prawdę dobrych zdjęć trzeba ich wykonać kilka razy więcej. Fotografując nieruchomość staram się zrobić zdjęcia z drona z każdej strony, tak aby cała bryła budynku była widoczna z różnych kątów i odległości. Wiele obiektów, takich jak biurowce, zamki, katedry, siedziby firm, zabytki, hale produkcyjne, baseny itp. da się w pełni zaprezentować tylko w ten sposób.

50 (około) surowych zdjęć w formacie RAW

Są osoby, które same zajmują się obróbką zdjęć , dlatego specjalnie dla nich przygotowaliśmy ofertę na dostarczenie surowych fotografii w formacie RAW w rozdzielczości 20 megapikseli czyli 5472 x 3648. Jedno zdjęcie zajmuje około 39 mb. 
 

3 lokalizacje/wyloty i więcej-zdjęcia z powietrza

Jeśli będą potrzebne co najmniej 3 wyloty lub Twoja firma posiada więcej niż 3 lokalizacje - możemy negocjować. Potrzebujesz zdjęć z lotu ptaka do archiwum? Masz oddziały rozrzucone po całej Polsce? A może planujesz stworzenie dokumentacji z budowy? Chcesz otrzymać materiał surowy czy gotowy? Jesteśmy elastyczni.

 

Please reload

„Patrz oczyma, fotografuj sercem”
-David duChemin

KONTAKT:

DRONTEAM SŁAWOMIR URBANIAK

 

Tel: 733-433-943
 

E-mail: kontakt[at]dronteam.pl

  • Facebook - Grey Circle
  • YouTube - Grey Circle
  • Instagram - Grey Circle

© 2018 DRONTEAM wszelkie prawa zastrzeżone.  Strona WWW stworzona przez DRONTEAM.