DRONTEAM - Dokładne inspekcje dronem z podglądem na żywo!

INSPEKCJE DRONEM I INWENTARYZACJE 

Dron to nie tylko filmowanie i fotografia z lotu ptaka w ujęciu artystycznym. To również narzędzie ułatwiające wiele zadań praktycznych, do których z pewnością należą inspekcje dronem trudno dostępnych miejsc: dachów, turbin wiatrowych, kominów, miejsc niebezpiecznych np. gruzowisk. Pomagają także w ocenie stanu technicznego budynków. Jeśli prowadzisz firmę budowlaną, możesz liczyć na nasze wsparcie w zakresie usług dronem. 

Inspekcje trudno dostępnych miejsc

Oferta kierowana przede wszystkim do deweloperów, właścicieli obiektów przemysłowych, agencji ubezpieczeniowych, zarządców dróg czy autostrad, elektrociepłowni, fabryk, rzeczoznawców i inspektorów z różnych branż. Może wykonać zdjęcia, transmisję na żywo, nagranie wideo przekazane do wglądu. Jednak to co nas wyróżnia to podgląd na żywo przez Gogle FPV! 

Współpraca z kierownikiem budowy

Współpraca z kierownikami budowy w zakresie współtworzenia dokumentacji z powietrza. Jesteś kierownikiem budowy? Chcesz uatrakcyjnić swoją ofertę? Chcesz dokonać odbioru trudno dostępnych miejsc? Zadzwoń do nas i porozmawiajmy, pomożemy Ci w realizacji codziennych obowiązków.

Inspekcje farm wiatrowych i sieci energetycznej

Inspekcje farm wiatrowych z drona to gorący temat, ponieważ jest to jedna z gałęzi przemysłu, która w niedalekiej przyszłości zostanie całkowicie przejęta przez drony. Z prostego powodu - bezpieczeństwo i oszczędność pieniędzy. W ciągu jednego dnia 1 operator drona może wykonać 4 x więcej pracy niż 2 pracowników na linach. Podobnie sprawa ma się z sieciami energetycznymi i ich inwentaryzacją. Zapraszamy do współpracy!

Please reload

Zainteresowały Cię nasze usługi?

Chcesz poznać szczegóły?

Zadzwoń teraz lub

zostaw dane a skontaktujemy się z Tobą.

Kontakt:

Dronteam Sławomir Urbaniak

 

Tel: 733-433-943

E-mail: kontakt@dronteam.pl

© 2018-2020 DRONTEAM wszelkie prawa do zdjęć,  grafik, tekstów, filmów zastrzeżone.  Chcesz pożyczyć zdjęcie? skontaktuj się z namiStrona WWW stworzona przez DRONTEAM.