Inspekcja dronem

Dron to nie tylko filmowanie i fotografia z lotu ptaka w ujęciu artystycznym. To również narzędzie ułatwiające wiele zadań praktycznych, do których z pewnością należą inspekcje dronem trudno dostępnych miejsc: dachów, turbin wiatrowych, kominów, miejsc niebezpiecznych np. gruzowisk. Pomagają także w ocenie stanu technicznego budynków. Jeśli prowadzisz firmę budowlaną, możesz liczyć na nasze wsparcie w zakresie usług dronem. 

Inspekcje trudno dostępnych miejsc

Oferta kierowana przede wszystkim do deweloperów, właścicieli obiektów przemysłowych, agencji ubezpieczeniowych, zarządców dróg czy autostrad, elektrociepłowni, fabryk, rzeczoznawców i inspektorów z różnych branż. Może wykonać zdjęcia, transmisję na żywo, nagranie wideo przekazane do wglądu. Jednak to co nas wyróżnia to podgląd na żywo przez Gogle FPV! Inspekcje farm wiatrowych z drona to gorący temat, ponieważ jest to jedna z gałęzi przemysłu, która w niedalekiej przyszłości zostanie całkowicie przejęta przez drony. Z prostego powodu - bezpieczeństwo i oszczędność pieniędzy. W ciągu jednego dnia 1 operator drona może wykonać 4 x więcej pracy niż 2 pracowników na linach. Podobnie sprawa ma się z sieciami energetycznymi i ich inwentaryzacją. Zapraszamy do współpracy!

Współpraca z kierownikiem budowy

Współpraca z kierownikami budowy w zakresie współtworzenia dokumentacji z powietrza. Jesteś kierownikiem budowy lub inspektorem? Chcesz uatrakcyjnić swoją ofertę? Chcesz dokonać odbioru trudno dostępnych miejsc? Zadzwoń do nas i porozmawiajmy, pomożemy Ci w realizacji codziennych obowiązków.

Please reload

To zdjęcie przedstawia "fuszerkę", którą pozwoliła wykryć nasza inspekcja dronem. Proszę zwrócić uwagę na łączenie dachówek. 

Zainteresowały Cię nasze usługi?

Chcesz poznać szczegóły?

Zadzwoń teraz lub

zostaw dane a skontaktujemy się z Tobą.

Kontakt:

Dronteam Sławomir Urbaniak

 

Tel: 733-433-943

E-mail: kontakt@dronteam.pl

  • Google-512
  • Facebook Social Ikona
  • YouTube Ikona społeczna

© 2018-2020 DRONTEAM wszelkie prawa do zdjęć,  grafik, tekstów, filmów zastrzeżone.  Chcesz pożyczyć zdjęcie? skontaktuj się z namiStrona WWW stworzona przez DRONTEAM.