DRONTEAM - Filmowanie z powietrza | Profesjonalnie i Efektownie!

FILMOWANIE DRONEM Z POWIETRZA W 4K

Filmowanie z powietrza z użyciem najnowocześniejszego sprzętu to nie tylko ogromna radość dla operatora, ale także wielka odpowiedzialność. W DRONTEAM jesteśmy tego świadomi, dlatego oferujemy idealny stosunek ceny do jakości nie tylko materiału jaki dostarczamy, ale również etyki pracy jaką prezentujemy. 100% zadowolonych klientów, komunikacja na najwyższym poziomie, profesjonalizm i terminowość to nasze atuty wliczone w cenę. 

Filmowanie dronem z kabrioletu

Filmowanie dronem z kabrioletu sprawdzi się wszędzie tam, gdzie następuje przejazd samochodów, bieg, czy inne wydarzenie z opracowaną wcześniej trasą. Filmowanie dronem podczas jazdy samochodem to coś co nas wyróżnia. 

Kilka ujęć z powietrza (2-4 pełnych ujęć)

Filmuję dronem również dla przyjemności, dlatego jeśli potrzebujesz kilku ujęć charakterystycznego obiektu jak np. stadionu, katedry, zamku być może mam je już na dysku. Zwykle wykonuję orbitowanie, odkrywanie, nalot, dron selfie. Jeśli nie mam - mogę zrobić, dotyczy to również krótkich ujęć pojedynczych obiektów, wykonanych na zamówienie. 

Jeden pełny wylot (ok. 25 min. filmu w 4k)

Pełny wylot będzie potrzebny na dużych przestrzeniach np. w górach, ponieważ aby uchwycić dany kadr, dron musi pokonać długą drogę do punktu filmowania i z powrotem. Jeśli jesteś filmowcem, który potrzebuje konkretnych ujęć z powietrza jako dodatku do swojej produkcji - ta opcja powinna być wystarczająca. W ramach 1 pełnego wylotu otrzymasz ok. 25 minut filmu 4K/50 fps lub 50 zdjęć RAW lub 5 zdjęć z drona gotowych do publikacji.

Pełny surowy materiał (ok. 50min. filmu w 4K)

Aby w pełni zaprezentować duży teren lub obiekt czy wydarzenie, przekazując surowy materiał, potrzebne jest wykonanie co najmniej 2 pełnych wylotów. Jeśli start jest z tej samej lokalizacji drugi wylot otrzymasz taniej o 50 zł! 

Gotowy film z drona (ok. 2 minuty)

Wykorzystując 2 pełne baterie, otrzymasz wystarczającą liczbę ujęć do uzyskania kompletnego filmu ok 2 minuty. Cena zawiera montaż oraz postprodukcję i dojazd do niedalekich miejscowości. Mogę działać zarówno na bazie swojego doświadczenia jak i na podstawie listy ujęć dostarczonych przez klienta. 

Usługa 2 dronami jednocześnie

Są sytuacje, które wymagają udziału w wydarzeniu 2 dronów jednocześnie. Jedną z nich jest zjazd snowboardowy ze zbocza góry. Jeden dron filmuje daleki - a drugi bliski plan. W każdej sytuacji gdy coś ma się wydarzyć tylko 1 raz i nie ma możliwości zrobienia powtórek, warto rozważyć tę opcję. 

Please reload

KONTAKT:

DRONTEAM SŁAWOMIR URBANIAK

 

Tel: 733-433-943
 

E-mail: kontakt[at]dronteam.pl

  • Facebook - Grey Circle
  • YouTube - Grey Circle
  • Instagram - Grey Circle

© 2018 DRONTEAM wszelkie prawa zastrzeżone.  Strona WWW stworzona przez DRONTEAM.