Nowoczesny miejski Interior Design

WIRTUALNY SPACER 3D
MAPA 360

Przeniesiemy Twoją

sprzedaż bezpośrednią

i obsługę klienta

do Internetu!

1_edited.png

Wykonamy dla Ciebie interaktywny wirtualny spacer 3D, w którym zaimplementujemy Video Chat, Messenger i Zoom. Dzięki temu będziesz mógł umówić się z klientem na prezentację online swojego produktu, firmy, usługi i oprowadzić go jako przewodnik na żywo podczas zdalnego połączenia. Twój ruch myszki i przemieszczanie się po wirtualnej przestrzeni 360 będzie widoczne dla klienta. Działa to w obie strony. 

COVID-19 spowodował, że wiele osób preferuje teraz spotkania online. Nawet gdy będzie po wszystkim, nowe nawyki zakupowe czy obsługowe pozostaną z nami już na zawsze. Dla firm spacer 3D z wideo-połączeniem może być nie tylko dodatkiem do interesu, ale szansą na uratowanie firmy.

 

Nową misją Dronteam jest umożliwić naszym klientom funkcjonowanie w tych trudnych czasach, dzięki wykorzystaniu nowych technologii 3D 360 VR.

 

To co nas wyróżnia to siła wynikająca z połączenia różnych form cyfrowego marketingu (od lat tworzymy skuteczne spoty i zdjęcia reklamowe) w celu budowania platform i portali do sprzedaży online, indywidualnie dopasowanych do potrzeb klientów - skrojonych na miarę. 

Wirtualny spacer 3D - (nazwany przez nas mapa 360) tworzony jest na fundamencie wirtualnego spaceru, ale bardziej na kształt strony internetowej z menu. To idealne miejsce, aby zamieścić inne materiały promocyjne, które już się posiada lub okazja do tego, aby stworzyć nowe filmy reklamowe, zdjęcia z drona czy zdjęcia reklamowe, dokumentację, nagrania lektorskie, grafikę i inne multimedia, które również tworzymy. 
Wszelkie media można podłączyć do tzw. hotspotów, czyli klikalnych znaczników np. w postaci ikon umieszczonych w wirtualnym spacerze. 

Głównym elementem wirtualnej wycieczki są panoramy sferyczne 360 z powietrza (z drona), które rozpoczynają każdą prezentację wraz z zaznaczonymi punktami orientacyjnymi, zaczerpniętymi z Google Maps. Tak pokazujemy lokalizację i budynek. Panoram sferycznych oczywiście może być więcej niż jedna. 

Wnętrza pokazane są za pomocą zdjęć 360 z kamery sferycznej. Fotografie wykonujemy i profesjonalnie obrabiamy za pomocą najlepszego na świecie oprogramowania, a także z pomocą AI (sztucznej inteligencji), aby uzyskać rozdzielczość, o której mówi się giga panorama - czyli zdjęcie panoramiczne pozwalające na przybliżanie z dużą szczegółowością.

 

Jest to szczególnie istotne przy zdjęciach sferycznych z drona, gdy odległość od obiektu jest spora. Zwykle rozdzielczość jednego zdjęcia 360 to 24000 x 12000 pikseli czyli 288 megapikseli

Efektem końcowym prac jest wirtualny spacer, który otrzymasz w postaci linku z nazwą Twojej firmy i końcówką mapa360.pl np. https://www.firma.mapa360.pl. Ten link będziesz mógł zamieścić gdziekolwiek w Internecie, wysłać klientowi w SMSie, a także wyświetlić jego zawartość na swojej stronie www. Dodatkowo możesz otrzymać od nas wersję do Google Maps - Google Street View

pasek 5.jpg

★ PODSUMOWANIE OFERTY ★

WIRTUALNE SPACERY
3D

Zobacz wszystko w 360 stopniach! Wciągająca zawartość

i możliwości VR tworzą bogate

i angażujące doświadczenie marki klienta.

PANORAMY SFERYCZNE 
360 Z POWIETRZA

Pokaż okolicę w postaci mapy 360

z drona i wszystkie ważne punkty orientacyjne, sam budynek oraz wejście do firmy.

ZDJĘCIA 360
HDR Z WNĘTRZA

Pełne, panoramiczne zdjęcia 360º wnętrza obiektu, aby pokazać wszystko, gdy osobista wizyta nie jest możliwa.

VIDEO CHAT +
MESSENGER

Prowadź prezentacje online na żywo, korzystając z transmisji audio wideo, wspólnych ekranów i Messengera.

HOTSPOTY
+ MULTIMEDIA

Nadaj kontekst prezentacji dzięki umieszczeniu: obrazów, dźwięków, filmów, dokumentów, infografik

i narracji lektora.

BRANDING
TWOJEJ FIRMY

Logo, menu, ikony, kolory, czcionki - wszystkie elementy Twojej marki znajdą się w projekcie, aby był spójny

i estetyczny. 

★ PRZYKŁAD ★

Jeden z naszych kluczowych klientów - Ziemia Inwestycje z Warszawy - ogólnopolski lider inwestycji w grunty przez pandemię Covid-19 napotkał utrudnienia w ilości przeprowadzanych spotkań handlowych, ponieważ potencjalni klienci nie za bardzo chcieli się spotykać z doradcami.

 

Opracowanie Portalu Ziemia 360 przez Dronteam pozwoliło firmie na przeniesienie prezentacji gruntów do Internetu, a spotkania face to face odbywają się już tylko ze zdecydowanymi klientami.

 

W Mapę 360 wbudowany jest video-komunikator (należy kliknąć prawym przyciskiem w dowolnym miejscu aby go uruchomić, choć może to zrobić tylko firma) i nie jest potrzebne żadne dodatkowe oprogramowanie oraz Messenger, na którym klient może zostawić namiar. 

Doradca umawia się z klientem na prezentację online, udostępnia ekran i przeprowadza zainteresowanych po zaletach tej inwestycji. Pierwsze sprzedaże w ten sposób udało się sfinalizować już po kilku tygodniach od wdrożenia.

Co więcej udało się znacznie zwiększyć skuteczność doradców ds. sprzedaży, gdyż nie tracą oni czasu na dojazdy. Zaoszczędzono również pieniądze na delegacjach i rozwiązano problem nieodbywających się spotkań. 

W związku z sukcesem postanowiliśmy podzielić się tym technologicznym odkryciem z innymi naszymi klientami. 

 
pasek 5.jpg

★ DLA KOGO MAPA 360? ★

PMT_M212_02.png

01

DLA FIRM

Przenieś strukturę sprzedaży bezpośredniej i obsługi klienta do sieci aby zaoszczędzić czas na spotkaniach

i umożliwić sobie pracę. 

02

DLA MIAST

Prezentuj walory miasta/gminy, zabytki, wystawy, obiekty użyteczności publicznej, aby ułatwić życie wszystkim mieszkańcom.

PMT_M212_05.jpg
PMT_M212_07.jpg

03

DLA SZKÓŁ

Przeprowadź dni otwarte online w bezpieczny sposób i pomóż rodzicom

i uczniom w oswojeniu się z nowym miejscem.

04

DLA BRANŻY NIERUCHOMOŚCI

Oprowadzaj potencjalnych klientów po nieruchomościach bez potrzeby spotykania się na miejscu w pierwszym etapie.

PMT_M212_06.jpg
pasek 5.jpg

★ JAK PRACUJEMY? ★

INDYWIDUALNA
KONCEPCJA

Pozwól się poznać! Powiedz czego potrzebujesz, a my opracujemy koncepcję

i rozwiązanie.

WYKONANIE
I EDYCJA ZDJĘĆ

Po podpisaniu umowy wykonamy wszystkie zdjęcia oraz poddamy je profesjonalnej obróbce graficznej.

BUDOWA
I DESIGN

Każdą mapę 360 tworzymy na zamówienie w oparciu o wytyczne projektowe, w wybranej kolorystyce, tak jak przy tworzeniu strony internetowej.

TESTOWANIE
I PUBLIKACJA

Testujemy spacer na wielu urządzeniach,

a następnie zamieszczamy na serwerze i generujemy link, a więc nie musisz znać się na aspektach technicznych.

★ WYCEŃ SWÓJ PROJEKT ★