USŁUGI DRONEM | Filmowanie dronem, zdjęcia z drona, filmy reklamowe z powietrza

Dronteam - Usługi dronem

Filmowanie z powietrza możemy traktować jako osobną usługę lub część produkcji filmowej podczas nagrywania spotów reklamowych.

FILMOWANIE DRONEM

Nasze doświadczenie to ponad 500 godzin w powietrzu co oznacza, że tworzymy w szybszym tempie piękne ujęcia z lotu ptaka w najlepszej jakości 4K. Nasi operatorzy posiadają licencję UAVO VLOS oraz OC. Podejmujemy się również zadań trudnych i ryzykownych. Nasze filmy z drona wyróżnia kinowy styl, skuteczność w promocji i ciekawy montaż. Dostarczamy surowy materiał jak i zajmujemy się postprodukcją. Drony to nasza pasja. Od tego zaczęła się historia Dronteam. Mimo, że dziś wykonujemy więcej spotów reklamowych, w których dron jest tylko dodatkiem aby pokazać lokalizację, to właśnie w kwestii mistrzostwa chcemy być nadal kojarzeni z filmowaniem dronem.

Panoramy sferyczne z powietrza, zdjęcia panoramiczne, zdjęcia sferyczne,kuliste, wirtualne spacery po niebie to inne nazwy zdjęć 360.

ZDJĘCIA 360
PANORAMICZNE

Wykonujemy zdjęcia 360 z drona w rozdzielczości 720 mpix. Panorama składa się z 34 zdjęć i pozwala na obrót myszką w dowolnym kierunku oraz przybliżanie i oddalanie zdjęcia. Wirtualny spacer XXI wieku. Zdjęcia 360 z powietrza można łączyć ze zdjęciami 360 z ziemi lub wnętrz. Wykorzystywane są one głównie do prezentacji obiektów wielkopowierzchniowych, działek, miast, zabytków i tym podobnych. Możemy wykonać wielopoziomowe zdjęcie 360 z drona. Dostarczamy gotowe zdjęcia sferyczne w linku. Panorama znajduje się na bezpiecznym serwerze. Taki link można skrócić i zamieścić wszędzie - na stronie internetowej, w wiadomości, na portalu z ogłoszeniem.

Nie zajmujemy się klasycznym wideofilmowaniem wesel, ale świadczymy usługi nagrywania wesela z drona. 

FILMOWANIE WESEL DRONEM

Działamy na zlecenie młodych par jak i firm specjalizujących się w filmowaniu wesel. Dostarczamy surowy materiał kamerzyście oraz wykonujemy kilka zdjęć z drona np. zdjęcie grupowe po wyjściu z kościoła. Zdarza się jednak, że realizujemy krótki teledysk z wesela tylko z powietrza wraz z montażem i postprodukcją gdy młodym zależy przede wszystkim na uwiecznieniu miejsc bliskich ich sercom. I właśnie ze względu na te widoki decydują się oni na filmowanie wesel dronem. 

Zdjęcia promocyjne z drona dla firm, urzędów miast, agentów nieruchomości oraz deweloperów to nasza druga specjalność.

ZDJĘCIA REKLAMOWE

Z DRONA

Co nas wyróżnia? Niesamowita jakość i duża rozdzielczość zdjęć, dzięki czemu nadają się one do druku wielkoformatowego - na bannery, ulotki, prospekty, przewodniki turystyczne, kalendarze i cyfrowe wydruki fotografii na płótnie. Zdjęcia lotnicze to aktualny hit w fotografii architektury i nieruchomości. Pomagają w sprzedaży działek i domów. Świetnie nadają się do Social Media oraz Google Maps jako zdjęcie główne dla firmy i zdjęcia do grafik do postów. Malownicze obrazy z lotu ptaka to niezastąpiony materiał w promocji miast. Fotografia z powietrza dzieli się na wiele rodzajów według zastosowań.  Już niebawem opiszemy je na stronie Dronteam. Zapraszamy do naszego portfolio. 

Inspekcje dronem dachów czy innych trudno dostępnych miejsc to kolejna usługa dronem dla branży budowlanej i deweloperów.

INSPEKCJA

DRONEM

Inspekcja dachu dronem to świetne narzędzie dla inspektora budowlanego, który dokonuje odbioru nieruchomości. Jak pokazuje życie nie każdy wykonawca wywiązuje się z umowy. Dlatego dobrze mieć możliwość wykonania inspekcji dronem dachu w postaci dokumentacji fotograficznej.  Inspekcje wykonujemy zarówno w formie zdjęć jak i filmów. Inspekcja dronem jest dużo bardziej bezpieczna niż samodzielna wizyta na dachu budynku.  Inspekcję dronem warto wykonać także pod kątem ubezpieczenia czy do użytku prywatnego np. po silnym wietrze. Zdjęcia JPG o rozdzielczości 20 megapikseli pozwalają na znaczne przybliżenie na komputerze i wiarygodną ocenę sytuacji.

Usługi dronem same w sobie są już innowacyjne, ale ze względu na to, że ta dziedzina jest dość młoda, można wymyślić nowe techniki.

INNOWACYJNE USŁUGI DRONEM

Pierwsza technika filmowania dronem, która wyróżnia nas na tle konkurencji to filmowanie dronem podczas jazdy samochodem. To życie podyktowało potrzebę wykonania tej usługi, ponieważ nie widziałem innego sposobu nagrania biegu ulicznego jak właśnie w ten sposób. Pozostałe innowacyjne usługi dronem można poznać na tej podstronie. Znajdą tu Państwo usługi związane z podglądem na żywo przez gogle FPV, timelapse, hyperlapse i inne.

Zainteresowały Cię nasze usługi?

Chcesz poznać szczegóły?

Zadzwoń teraz lub

zostaw dane a skontaktujemy się z Tobą.

Kontakt:

Dronteam Sławomir Urbaniak

 

Tel: 733-433-943

E-mail: kontakt@dronteam.pl

  • Google-512
  • Facebook Social Ikona
  • YouTube Ikona społeczna

© 2018-2020 DRONTEAM wszelkie prawa do zdjęć,  grafik, tekstów, filmów zastrzeżone.  Chcesz pożyczyć zdjęcie? skontaktuj się z namiStrona WWW stworzona przez DRONTEAM.