USŁUGI DRONEM | Filmowanie dronem, zdjęcia z drona, filmy reklamowe z powietrza

Dronteam - Usługi dronem

Filmowanie z powietrza możemy traktować jako osobną usługę lub część produkcji filmowej podczas nagrywania spotów reklamowych.

FILMOWANIE DRONEM

Nasze doświadczenie to ponad 500 godzin w powietrzu co oznacza, że tworzymy w szybszym tempie piękne ujęcia z lotu ptaka w najlepszej jakości 4K. Nasi operatorzy posiadają licencję UAVO VLOS oraz OC. Podejmujemy się również zadań trudnych i ryzykownych. Nasze filmy z drona wyróżnia kinowy styl, skuteczność w promocji i ciekawy montaż. Dostarczamy surowy materiał jak i zajmujemy się postprodukcją. Drony to nasza pasja. Od tego zaczęła się historia Dronteam. Mimo, że dziś wykonujemy więcej spotów reklamowych, w których dron jest tylko dodatkiem aby pokazać lokalizację, to właśnie w kwestii mistrzostwa chcemy być nadal kojarzeni z filmowaniem dronem.

Panoramy sferyczne z powietrza, zdjęcia panoramiczne, zdjęcia sferyczne,kuliste, wirtualne spacery po niebie to inne nazwy zdjęć 360.

ZDJĘCIA 360
PANORAMICZNE

Wykonujemy zdjęcia 360 z drona w rozdzielczości 720 mpix. Panorama składa się z 34 zdjęć i pozwala na obrót myszką w dowolnym kierunku oraz przybliżanie i oddalanie zdjęcia. Wirtualny spacer XXI wieku. Zdjęcia 360 z powietrza można łączyć ze zdjęciami 360 z ziemi lub wnętrz. Wykorzystywane są one głównie do prezentacji obiektów wielkopowierzchniowych, działek, miast, zabytków i tym podobnych. Możemy wykonać wielopoziomowe zdjęcie 360 z drona. Dostarczamy gotowe zdjęcia sferyczne w linku. Panorama znajduje się na bezpiecznym serwerze. Taki link można skrócić i zamieścić wszędzie - na stronie internetowej, w wiadomości, na portalu z ogłoszeniem.

Inspekcje dronem dachów czy innych trudno dostępnych miejsc to kolejna innowacyjna usługa dronem, która ułatwia życie. 

INSPEKCJE DACHÓW DRONEM

Inspekcja dachu dronem to świetne narzędzie dla inspektora budowlanego, która pomaga w odbiorze nieruchomości. Jak pokazuje życie nie każdy wykonawca wywiązuje się z umowy. Dlatego dobrze mieć możliwość wykonania inspekcji dronem dachu w postaci dokumentacji fotograficznej.  Inspekcje wykonujemy zarówno w formie zdjęć jak i filmów. Inspekcje pod kątem ubezpieczenia czy do użytku prywatnego np. po silnym wietrze również znajdują się na liście usług Dronteam.

Zdjęcia promocyjne z drona dla firm, urzędów miast, agentów nieruchomości oraz deweloperów to nasza druga specjalność.

ZDJĘCIA LOTNICZE

Z DRONA

Co nas wyróżnia? Niesamowita jakość i duża rozdzielczość zdjęć, dzięki czemu nadają się one do druku wielkoformatowego - na bannery, ulotki, prospekty, przewodniki turystyczne, kalendarze i cyfrowe wydruki fotografii na płótnie. Zdjęcia lotnicze to aktualny hit w fotografii architektury i nieruchomości. Pomagają w sprzedaży działek i domów. Świetnie nadają się do Social Media oraz Google Maps jako zdjęcie główne dla firmy i zdjęcia do grafik do postów. Malownicze obrazy z lotu ptaka to niezastąpiony materiał w promocji miast. Fotografia z powietrza dzieli się na wiele rodzajów według zastosowań.  Już niebawem opiszemy je na stronie Dronteam. Zapraszamy do naszego portfolio. 

Dziennik budowy z powietrza ma wiele zalet. Oferujemy filmowanie i zdjęcia nieruchomości, które są w fazie budowy od podstaw.

DZIENNIK BUDOWY
Z DRONA

Dokumentacja z budowy w postaci zdjęć i filmów z drona zyskała na popularności od kiedy sprzedaż mieszkań czy apartamentów rozpoczęła się na rynku zanim nieruchomość została ukończona. Filmy z drona z budowy są naturalnym wyborem ze względów bezpieczeństwa i możliwości drona.  Pokazują one istniejącym inwestorom, że wszystko idzie zgodnie z planem, pozwala promować hotel czy pensjonat lub obiekt użytku publicznego zanim powstanie, co znacznie skraca czas zwrotu z inwestycji. Ponadto wizyty operatora drona na budowie są świetnym narzędziem do kontroli wykonawcy. Filmy i zdjęcia z drona budują profesjonalny wizerunek dewelopera i pomagają w sprzedaży. 

Nie zajmujemy się klasycznym wideofilmowaniem wesel, ale świadczymy usługi nagrywania wesela z drona. 

FILMOWANIE WESEL DRONEM

Działamy na zlecenie młodych par jak i firm specjalizujących się w filmowaniu wesel. Dostarczamy surowy materiał kamerzyście oraz wykonujemy kilka zdjęć z drona np. zdjęcie grupowe po wyjściu z kościoła. Zdarza się jednak, że realizujemy krótki teledysk z wesela tylko z powietrza wraz z montażem i postprodukcją gdy młodym zależy przede wszystkim na uwiecznieniu miejsc bliskich ich sercom. I właśnie ze względu na te widoki decydują się oni na filmowanie wesel dronem. 

 

Zainteresowały Cię nasze usługi?

Chcesz poznać szczegóły?

Zadzwoń teraz lub

zostaw dane a skontaktujemy się z Tobą.

Kontakt:

Dronteam Sławomir Urbaniak

 

Tel: 733-433-943

E-mail: kontakt@dronteam.pl

© 2018-2020 DRONTEAM wszelkie prawa do zdjęć,  grafik, tekstów, filmów zastrzeżone.  Chcesz pożyczyć zdjęcie? skontaktuj się z namiStrona WWW stworzona przez DRONTEAM.