DRONTEAM - Trasmisja na żywo z drona na Twoim profilu!

TRANSMISJA NA ŻYWO Z DRONA

Organizujesz duże wydarzenie, ale ze względu na to, że masz fanów w całej Polsce nie każdy da radę się zjawić? Zyskaj lojalnych i oddanych odbiorców, oferując im emocje związane z tym wydarzeniem na Facebooku lub Youtube, dzięki transmisji na żywo z drona! Jak wiadomo transmisje na żywo cieszą się ogromną popularnością, ale taka forma to znacznie bardziej oryginalny i wyjątkowy sposób budowania relacji z odbiorcami.  

Transmisja na żywo na Fanpage'u

Po podpisaniu umowy o poufności, udostępniasz nam na czas wykonania zadania funkcję redaktora na Fanpage'u. Wybierasz momenty, które mają być pokazane z drona np. 10 minut przed i 10 minut po 24:00 w sylwestra lub przy innej okazji zakończonej fajerwerkami. Dla ludzi, którzy z pewnych powodów chcieli, ale nie mogli uczestniczyć w imprezie osobiście. 

Transmisja na żywo na kanale Youtube

Podobnie sytuacja wygląda z Facebookiem. Jeśli ten kanał social media jest dla Ciebie bardziej istotny, wybierz tę opcję. Warto dodać, że po zakończeniu transmisji na żywo, film zostaje na Twoim kanale na stałe. Jeśli ktoś przeoczył transmisję na żywo z drona, będzie mógł ją potem obejrzeć.

Transmisja na żywo z dwóch dronów jednocześnie

A co jeśli liczy się dla Ciebie zarówno Facebook jak i Youtube? Wykonamy transmisję na żywo z dwóch dronów jednocześnie. Możesz też pomyśleć o łączeniu usług np. jeden dron filmuje, a drugi transmituje na żywo. 

Please reload

Zainteresowały Cię nasze usługi?

Chcesz poznać szczegóły?

Zadzwoń teraz lub

zostaw dane a skontaktujemy się z Tobą.

Kontakt:

Dronteam Sławomir Urbaniak

 

Tel: 733-433-943

E-mail: kontakt@dronteam.pl

© 2018-2020 DRONTEAM wszelkie prawa do zdjęć,  grafik, tekstów, filmów zastrzeżone.  Chcesz pożyczyć zdjęcie? skontaktuj się z namiStrona WWW stworzona przez DRONTEAM.