DRONTEAM - aktualości, wydarzenia, newsy, nasza praca!

Aktualności Dronteam

Witaj na stronie aktualności DRONTEAM. Zachęcamy do częstego odwiedzania tej zakładki, ponieważ znajdują się tutaj najświeższe informacje na temat naszych prac. Wykonujemy usługi dronem: filmowanie i fotografia z powietrza, inspekcje trudno dostępnych miejsc, realizujemy nagrania dronem wideorelacji, filmy promocyjne, spoty reklamowe i inne materiały promocyjne dla firm i osób, którym zależy na profesjonalnym wizerunku w sieci. Wszystkie informacje o nowych usługach również są zamieszczane w tym miejscu. 

Informuj klientów na bieżąco o tym co się dzieje. Aby spersonalizować treść, dodaj własne obrazy, tekst i linki lub podłącz dane z kolekcji.  

17/02/19

OFERTA:STAŻ

W DRONTEAM

Nowy film promocyjny.

Informuj klientów na bieżąco o tym co się dzieje. Aby spersonalizować treść, dodaj własne obrazy, tekst i linki lub podłącz dane z kolekcji.  

17/02/19

OFERTA:STAŻ

W DRONTEAM

Nowy film promocyjny.

Informuj klientów na bieżąco o tym co się dzieje. Aby spersonalizować treść, dodaj własne obrazy, tekst i linki lub podłącz dane z kolekcji.  

Jestem akapitem. 

OSOBOWOŚĆ ROKU 2018

Nowy film promocyjny.

Giovanni Rubino Warszawa

February 04, 2019

Zapraszamy do obejrzenia najnowszej produkcji reklamowej Dronteam. Przedstawiamy film promocyjny dla warszawskiej restauracji Giovanni Rubino, która mieści się niedaleko kolumny Zygmunta.

Staż w Dronteam na stanowisku: Videomarketer

January 23, 2019

W związku z dynamicznym rozwojem Dronteam poszukujemy stażysty do przyuczenia na stanowisku: videomarketer. Więcej informacji znajduje się w zakładce: PRACA. Aby poznać szczegóły, wystarczy kliknąć zdjęcie lub przycisk. Zapraszamy!

OSOBOWOŚĆ ROKU 2018 W KATEGORII: BIZNES

January 15, 2019

Niezmiernie miło mi poinformować, że Kapituła Redakcji Gazety Krakowskiej i Dziennika polskiego nominowała mnie w plebiscycie Osobowość Roku 2018 w kategorii: Biznes. Z związku z tym na BLOGU powstał wpis, w którym postaram się rozgryźć, co dokładnie komisja miała na myśli, argumentując moją nominację. Zapraszam do śledzenia wątku pod tym linkiem na blogu.

Film promocyjny dla firmy LR HEALTH & BEAUTY SYSTEMS

January 07, 2019

Nowość w naszej ofercie! Business Explainer czyli animacja video z elementami ujęć z drona i kamery 4K, której celem jest zaprezentowanie potencjału biznesowego i korzyści dla klienta/partnera danej firmy. 
Usługa wykonana kompleksowo przez DRONTEAM:

-zgłębienie modelu biznesowego firmy oraz jej zalet
-scenariusz
-tekst sprzedażowy

-nagranie lektorskie

-mix/mastering audio

-video

-animacja

-ujęcia z drona

-a także strona internetowa www.lrbiznes.pl
 

Jesień w Gminie Kęty

December 22, 2018

Zapraszamy do obejrzenia filmu promocyjnego pt.: "Jesień w Gminie Kęty" wykonanego na zlecenie Gminy Kęty. Urok miasta Kęty to przede wszystkim naturalne bogactwo, jakim jest rzeka Soła i otaczająca ją natura. To spokój od ulicznego zgiełku i pośpiechu życia. To ścieżki spacerowe i rowerowe, które pozwalają na aktywne spędzanie czasu, ale także obiekty sportowe dla bardziej aktywnych. 

Belgijska firma Van Hool wprowadza swoją markę na rynek Polski

November 28, 2018

Van Hool to producent autobusów, ale nie byle jakich. Ta belgijska firma produkuje autobusy na zamówienie między innymi dla VIPów, dla reprezentacji drużyn piłkarskich, zespołów muzycznych, autokary medyczne a nawet mobilne biura, które stają się coraz bardziej popularne w zachodnich krajach. Oto nasza relacja ze zgrupowania, które odbyło się na Kocierzu. W roli głównej - Van Hool EX16M oraz Pan Marek Ostojak - menadżer marki na Polskę i kraje Bałtyckie. 

NOWE KORTY KĘTY - ODC. 4 [4K]

November 19, 2018

Prezentujemy ostatni odcinek dziennika budowy nowych Kortów w Kętach przy ul. Sobieskiego.
"Kliknij tutaj" aby przejść do portfolio i obejrzeć prezentację.

 

PEŁNA OFERTA DLA MIAST I GMIN + REFERENCJE

October 29, 2018

Miło nam poinformować, że otrzymaliśmy REFERENCJE od Burmistrza Gminy Kęty. Projekt "Nasze Kęty z lotu ptaka" był całkowicie naszą inicjatywą, pomysłem i realizacją, który wpłynął pozytywnie nie tylko na wizerunek Gminy Kęty i osób zarządzających, ale także wywołał pozytywną dyskusję na temat doceniania tego co w Kętach posiadamy. Zachęcamy okoliczne miasta i stowarzyszenia do kontaktu w celu przedstawienia propozycji realizacji projektu Miasto z lotu ptaka u Państwa. 

Kalendarz Kęty z lotu ptaka 2018

October 21, 2018

Bezpośrednio w Towarzystwie Miłośników Kęt jest dostępny do kupienia kalendarz Kęty z lotu ptaka 2019 w formacie A4. Niektóre ze zdjęć wybranych do kalendarza znajdują się w naszym portfolio. Zamówienia można dokonać bezpośrednio w TMK. Kontakt znajduje się na stronie internetowej towarzystwa: 

http://www.tmk.kety.pl/kontakt/

Spot Wyborczy 2018 Krzysztof Jan Klęczar - Burmistrz Gminy Kęty

October 16, 2018

Zapraszamy do obejrzenia wyjątkowego spotu pokazującego nie tylko zasługi Burmistrza Gminy Kęty, ale także wiele ważnych miejsc i obiektów w Kętach i okolicy z lotu ptaka. Z tej okazji powstał również obszerny wpis na blogu, podsumowujący dotychczasową realizację projektu DRONTEAM o nazwie: "Nasze Kęty z lotu ptaka".  

Bieg Rokity Równica Ustroń 2018

October 01, 2018

Zapraszamy obejrzenia naszej produkcji wideo: Bieg Rokity 2018 z powietrza i nie tylko. O ciekawostkach i przebiegu zlecenia oraz samym Biegu Rokity przeczytają Państwo na BLOGU, klikając przycisk. 

Andrychów z lotu ptaka 2018

September 18, 2018

Na blogu mogą Państwo przeczytać najnowszy wpis na temat zrealizowanego przez nas filmu promocyjnego dla miasta Andrychów, który dotyczy rozwoju infrastruktury i komunikacji miejskiej. Gmina Andrychów otrzymała dotację, za którą zakupiła 14 nowych ekologicznych autobusów, wyremontowała ulicę Włókniarzy, powstaje nowy basen kryty, strefa gospodarcza, ścieżki rowerowe, etc. Zapraszamy do obejrzenia!

Podwyżka cen za postprodukcję od 1.10.18 r.

September 16, 2018

Szanowni Państwo! W związku ze znacznym podniesieniem jakości naszych usług dzięki zdobytej wiedzy i doświadczeniu oraz poszerzeniu zaplecza sprzętowego, planujemy podwyżkę cen za usługi związane z postprodukcją, aby zagwarantować Państwu niezmienność wysokiej jakości. Oferty, które Państwo od nas otrzymali, a jeszcze nie zostały zakontraktowane są ważne do 1.10.2018 r. Aktualny cennik można zobaczyć klikając w przycisk. 

Ukończona hala sportowa Kęty-Podlesie

September 13, 2018

Zapraszamy do przeczytania nowego wpisu na blogu oraz do obejrzenia video prezentacji z ziemi i z powietrza obiektu: Hala Sportowa przy ul. Szkolnej 3 Kęty - Podlesie. 

Prezentacja nieruchomości z ziemi i z powietrza

September 08, 2018

Film z ziemni i z powietrza to najnowocześniejszy środek reklamowy dla branży nieruchomości. Może być wykorzystany nie tylko do prezentacji obiektów sportowych, miejskich, firmowych czy turystycznych, ale także do wyróżnienia i uatrakcyjnienia oferty sprzedaży domu. Polecamy się w realizacji takiej usługi zarówno dla agencji neiruchomości jak i klientów, chcących szybko sprzedać nieruchomość. 

Nowe zdjęcia nieruchomości

August 27, 2018

Fotografia nieruchomości z drona ułatwi Państwu prezentację obiektów. Dzięki zdjęciom z powietrza łatwiej wyeksponować nieruchomość w mediach społecznościowych oraz na portalach ogłoszeniowych. Zapraszamy doi współpracy w zakresie zdjęć lotniczych.

Nowa kategoria: Filmy promocyjne

August 17, 2018

Utworzyliśmy nową kategorię w portfolio: Filmy promocyjne dla firm. Zachęcamy do obejrzenia naszych realizacji oraz do przeczytania o korzyściach, jakie dają spoty reklamowe w dzisiejszych czasach

Dni Kęt 2018

July 22, 2018

Zrealizowaliśmy wideorelację dla Domu Kultury w Kętach, zapraszamy do obejrzenia w dziale portfolio/filmy z drona/ziemi

Dodge Charger

July 16, 2018

W dziale portfolio można już obejrzeć wideo promujące samochód do ślubu i na eventy Dodge Charger.

Zaktualizowaliśmy listę usług oraz cennik

July 09, 2018

W związku z zakupem kamery Osmo Pro Combo, zaktualizowaliśmy stronę www oraz listę usług. 

Bieg Po Zdrój

July 05, 2018

Zrealizowaliśmy film promocyjny dla Stowarzyszenia Bieg Po Zdrój, promujący bieg górski, bieg uliczny oaz bieg dla dzieci podczas tego wydarzenia. Film można zobaczyć klikając przycisk: 

Bieg uliczny Kęcka Piątka

June 30, 2018

Wykonaliśmy wideorelację z biegu ulicznego "Kęcka Piątka 2018" . To co wyróżnia to zlecenie, jest fakt, że filmowanie z powietrza zostało wykonane podczas jazdy kabrioletem przed biegaczami. Relację można zobaczyć klikając w przycisk: 

Dodaliśmy AKTUALNOŚCI na naszej stronie www

June 30, 2018

Rozpoczęliśmy prowadzenie aktualności. Mamy nadzieję, że ułatwi to poruszanie się po stronie wszystkim osobom, które często nas odwiedzają, a nie korzystają z Facebooka.

Please reload

KONTAKT:

DRONTEAM SŁAWOMIR URBANIAK

 

Tel: 733-433-943
 

E-mail: kontakt[at]dronteam.pl

  • Facebook - Grey Circle
  • YouTube - Grey Circle
  • Instagram - Grey Circle

© 2018 DRONTEAM wszelkie prawa zastrzeżone.  Strona WWW stworzona przez DRONTEAM.