Innowacyjne usługi dronem

Filmowanie dronem podczas jazdy samochodem

Filmowanie dronem z auta sprawdzi się wszędzie tam, gdzie następuje przejazd samochodów, bieg, czy inne wydarzenie z opracowaną wcześniej trasą. Filmowanie dronem podczas jazdy samochodem to coś co nas wyróżnia. 

Timelapse / Hyperlapse z drona

Timelapse i Hyperlapse to w zasadzie to samo. Różnicą jest jednak fakt, że przy timelapse dron stoi nieruchomo, a przy hyperlapse porusza się z minimalną prędkością. W ten sposób tworzymy wyróżniający się materiał filmowy. Jak to działa? Dron "zawisa" w powietrzu na 20 minut w trybie statywu i robi zdjęcia seryjne co 2 sekundy. Następnie zdjęcia są łączone w film, który daje wrażenie szybkiego poruszania się wszystkiego. Kiedy taką operację wykonamy w ruchu wtedy nazwiemy ją hyperlapse.

Podgląd obrazu przez DJI Goggle FPV

Do każdej usługi oferujemy bezpłatny podgląd na żywo obrazu z kamery drona przez DJI Goggle FPV. Pozwalają one na bezprzewodowe połączenie z jednym z dronów Dronteam - modelem DJI Mavic 2 Pro. Dzięki takiej możliwości klient ma pewność, że zlecenie zostanie wykonane zgodnie z jego wymaganiami. 

Please reload

Trudne i ryzykowne filmowanie dronem

Uzyskanie zgody na lot w strefie ograniczonej

Jeśli wykonanie misji wymaga uzyskania specjalnej zgody od zarządzającego daną przestrzenią powietrzną, zajmiemy się wszelkimi formalnościami. Jednak trzeba wiedzieć, że nie wszędzie jest to możliwe nawet dla operatora z uprawnieniami. Ponadto podejmiemy się rzeczy, których nie chcą:
 

 • niebezpieczeństwo dla operatora

 • filmowanie dronem zamieszek

 • filmowanie dronem w wysokich górach na terenie, na którym można spotkać dziką zwierzynę

 • filmowanie dronem poza granicami kraju

 • filmowanie dronem w nocy

 • filmowanie nad wodą, pod mostami etc.

 • filmowanie dronem w budynku np. w hali

Transmisja na żywo z drona

Organizujesz duże wydarzenie, ale ze względu na to, że masz fanów w całej Polsce nie każdy da radę się zjawić? A może przeszkodą jest Covid? Zyskaj lojalnych i oddanych odbiorców, oferując im emocje związane z tym wydarzeniem na Facebooku lub Youtube dzięki transmisji na żywo z drona!

 • transmisje na żywo z drona na telebimie

 • transmisja na żywo z drona w mediach społecznościowych
   

Please reload