DRONTEAM - Dziennik budowy z powierza | Dron dla branży budowlanej

DZIENNIK BUDOWY Z DRONA

Dziennik budowy z drona może wykorzystać Urząd Miasta do zaangażowania lokalnej społeczności w dyskusję na temat podejmowanych inwestycji. Biuro architektoniczne to zbudowania swojego portfolio. Firma budowlana do audytów. A także klient indywidualny, który spełnia swoje marzenie o własnym domu i chce mieć z tego osiągnięcia wyjątkową pamiątkę. Dziennik budowy składa się zwykle z wielu etapów filmowania z powietrza, dlatego ten typ usługi jest tańszy niż inne formy filmowania dronem, ponieważ przy stałych zleceniach oferujemy rabaty, a dziennik budowy z pewnością do nich należy. 

XX Fotografii z lotu ptaka

wycena indywidualna

Dziennik, budowy w postaci zdjęć z drona. Taką usługę również możemy wykonać. Jednak w celu ustalenia szczegółów najlepiej będzie zamówić bezpłatną wycenę. 

Dziennik budowy - 10 wylotów

wycena indywidualna

Pakiet przeznaczony dla klientów indywidualnych oraz architektów budujących swoje portfolio. Ceny mogą się różnić z uwagi na dojazd i potrzeby klienta, wiele zależy też od pogody.

Dziennik budowy - 20 wylotów

wycena indywidualna

Pakiet przeznaczony dla firm budowlanych i developerów. Duże inwestycje, w których prace posuwają się dynamicznie do przodu wymagają większej liczby wizyt na placu budowy. Jeśli pakietu nie uda się wykorzystać, część kredytów zostanie przeznaczona na audyt i inspekcje obiektu w formie transmisji na żywo, video z drona lub inspekcje z powietrza.

Dziennik budowy - 30 wylotów

wycena indywidualna

Pakiet przeznaczonych dla największych inwestycji, rozłożonych na wiele miesięcy. Dobrym przykładem będzie tutaj budowa centrum handlowego, obwodnicy lub dużego osiedla. Zasada z niewykorzystanymi kredytami jest taka jak wyżej. 

Please reload

Zainteresowały Cię nasze usługi?

Chcesz poznać szczegóły?

Zadzwoń teraz lub

zostaw dane a skontaktujemy się z Tobą.

Kontakt:

Dronteam Sławomir Urbaniak

 

Tel: 733-433-943

E-mail: kontakt@dronteam.pl

© 2018-2020 DRONTEAM wszelkie prawa do zdjęć,  grafik, tekstów, filmów zastrzeżone.  Chcesz pożyczyć zdjęcie? skontaktuj się z namiStrona WWW stworzona przez DRONTEAM.