Filmowanie wesel dronem

Owszem - trwa moda na drona na weselu, jednak ma one swoje podstawy. Są pewne momenty uroczystości, które warto zarejestrować z powietrza np. wyjście pary młodej z kościoła, przejazd kolumny gości, czy okolicę, która z lotu ptaka wygląda zupełnie inaczej. Oprócz filmu, wiele osób decyduje się także na zdjęcia z drona.

Filmowanie wesel dronem (surowy materiał)

Dostarczamy surowy materiał wg wytycznych operatora kamery. Możemy nagrywać w różnych profilach kolorystycznych, aby filmowiec miał łatwość w dopasowaniu materiału z drona do kamery. Staramy się zawsze nagrywać zgodnie z życzeniem Państwa Młodych - najczęściej kościół, przejazd na salę, domy rodzinne Pary Młodej, aby ujęcia z okolicy w której się wychowali mogły wzbudzić pozytywne wspomnienia podczas oglądania filmu.

Sesja zdjęciowa z drona

Sesja fotograficzna z drona podczas filmowania dronem pozwoli na sfotografowanie całej grupy gości (zdjęcie grupowe). Mamy też kilka innych ujęć, które zawsze się sprawdzają np. ujęcie z lotu ptaka Pary Młodej, wysiadającej ze ślubnej limuzyny, wypuszczenie gołębi, wystrzał konfetti etc. Zdjęcia możemy obrobić samodzielnie lub przekazać surowe fotografowi Pary Młodej. 

Please reload

Zainteresowały Cię nasze usługi?

Chcesz poznać szczegóły?

Zadzwoń teraz lub

zostaw dane a skontaktujemy się z Tobą.

Kontakt:

Dronteam Sławomir Urbaniak

 

Tel: 733-433-943

E-mail: kontakt@dronteam.pl

  • Google-512
  • Facebook Social Ikona
  • YouTube Ikona społeczna

© 2018-2020 DRONTEAM wszelkie prawa do zdjęć,  grafik, tekstów, filmów zastrzeżone.  Chcesz pożyczyć zdjęcie? skontaktuj się z namiStrona WWW stworzona przez DRONTEAM.