DRONTEAM - Filmowanie wesela i ślubu z drona | Współpraca z kamerzysta

DRON NA WESELE I ŚLUB

Owszem - trwa moda na drona na weselu, jednak ma one swoje podstawy. Są pewne momenty uroczystości, które warto zarejestrować z powietrza np. wyjście pary młodej z kościoła, przejazd kolumny gości, czy okolicę, która z lotu ptaka wygląda zupełnie inaczej. Oprócz filmu, wiele osób decyduje się na zdjęcia z drona z sesji fotograficznej w plenerze. Oto kilka przykładowych cen obsługi wesela i ślubu przez operatora drona DRONTEAM:

Wynajem drona przez kamerzystę

Wynajem drona wraz z operatorem na ślub i wesele przez kamerzystę jest tańszy niż normalnie, ponieważ zależy nam, aby nawiązać współpracę w tym zakresie z profesjonalistami, którzy wiedzą czego chcą i czego potrzebują. Jeśli Twoja specjalizacja to kamerzysta na wesele i świadczysz usługi wideo głównie w tym zakresie, skontaktuj się z nami. WAŻNE: DRONTEAM NIE REALIZUJE FILMÓW WESELNYCH, a jedynie dostarcza zdjęcia i ujęcia z drona.

Wynajem drona przez parę młodą

Jeśli zależy Ci, aby to nasza firma zajęła się filmowaniem z powietrza Twojego Wielkiego Dnia, zajmiemy się tym dla Ciebie z przyjemnością! Przy weselach pracujemy na godziny. Otrzymasz od nas surowy materiał, który przekażesz kamerzyście, aby film weselny był jeszcze bardziej atrakcyjny. WAŻNE: DRONTEAM NIE REALIZUJE FILMÓW WESELNYCH, a jedynie dostarcza zdjęcia i ujęcia z drona.

Sesja zdjęciowa z drona - przez fotografa

Sesja fotograficzna z drona, zorganizowana przez fotografa jest tańsza niż normalnie, ponieważ zależy nam, aby nawiązać współpracę w tym zakresie z profesjonalistami, którzy wiedzą czego chcą i czego potrzebują. Jeśli Twoja specjalizacja do fotograf na wesele i świadczysz usługi głównie w tym zakresie, skontaktuj się z nami. DOSTARCZAMY ZDJĘCIA W FORMACIE RAW. Możesz wybrać max 2 miejsca. Nie dłużej niż 4 godziny.

Sesja zdjęciowa z drona - przez parę młodą

Jeśli zależy Ci, aby to nasza firma zajęła się fotografowaniem z powietrza Twojego Wielkiego Dnia lub sesji plenerowej, zajmiemy się tym dla Ciebie z przyjemnością! Otrzymasz od nas pakiet gotowych obrobionych zdjęć. Cena 1200 zł obejmuje 2 miejsca np. Dzień ślubu i sesję plenerową. Dzień ślubu jednak warto filmować, dlatego ta propozycja jest idealna, gdy bierzesz ślub w plenerze. W tej opcji DOSTARCZAMY ZDJĘCIA GOTOWE DO DRUKU/PUBLIKACJI

Please reload

KONTAKT:

DRONTEAM SŁAWOMIR URBANIAK

 

Tel: 733-433-943
 

E-mail: kontakt[at]dronteam.pl

  • Facebook - Grey Circle
  • YouTube - Grey Circle
  • Instagram - Grey Circle

© 2018 DRONTEAM wszelkie prawa zastrzeżone.  Strona WWW stworzona przez DRONTEAM.