Filmowanie wesel dronem

Owszem - trwa moda na drona na weselu, jednak ma one swoje podstawy. Są pewne momenty uroczystości, które warto zarejestrować z powietrza np. wyjście pary młodej z kościoła, przejazd kolumny gości, czy okolicę, która z lotu ptaka wygląda zupełnie inaczej. Oprócz filmu, wiele osób decyduje się także na zdjęcia z drona.

Filmowanie wesel dronem (surowy materiał)

Dostarczamy surowy materiał wg wytycznych operatora kamery. Możemy nagrywać w różnych profilach kolorystycznych, aby filmowiec miał łatwość w dopasowaniu materiału z drona do kamery. Staramy się zawsze nagrywać zgodnie z życzeniem Państwa Młodych - najczęściej kościół, przejazd na salę, domy rodzinne Pary Młodej, aby ujęcia z okolicy w której się wychowali mogły wzbudzić pozytywne wspomnienia podczas oglądania filmu.

Sesja zdjęciowa z drona

Sesja fotograficzna z drona podczas filmowania dronem pozwoli na sfotografowanie całej grupy gości (zdjęcie grupowe). Mamy też kilka innych ujęć, które zawsze się sprawdzają np. ujęcie z lotu ptaka Pary Młodej, wysiadającej ze ślubnej limuzyny, wypuszczenie gołębi, wystrzał konfetti etc. Zdjęcia możemy obrobić samodzielnie lub przekazać surowe fotografowi Pary Młodej. 

Please reload

Wesele_Zdj%C4%99cie_edited.jpg